
- APK historie
- eigenarenhistorie
- WOK: huidige status
- waardeindicatie Indicata
- uitgebreide specificaties
- autotests (mits beschikbaar)
- land van herkomst (import)
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
Deze CITROEN DS4 is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2015 en is nu 10 jaar en 11 maanden oud. In mei 2025 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op Nederlands kenteken gezet. De catalogusprijs inclusief fabrieksopties bedraagt € 30.871 inclusief BTW en BPM. De wielen worden aangedreven door een 114 pk dieselmotor. De CITROEN heeft een topsnelheid van 190 km/h en volgens fabrieksopgave een gemiddeld verbruik van 4,3 l/100 km. De DS4 is 23 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Het duurt nog 12 dagen voordat de auto APK-gekeurd moet worden. De auto staat momenteel te koop in Hilversum met een kilometerstand van 256.581 km.
| Status | ok |
| Classificatie | Personenauto |
| Merk | CITROEN |
| Model | DS4 |
| Kleur | grijs |
| Brandstof | diesel |
| Carrosserie | Hatchback |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| BPM | € 6.167 |
| Nieuwprijs | € 30.871 |
| Waardetaxatie Indicata | € 6,95 |
| Datum eerste toelating | 1 juni 2015 |
| Datum eerste registratie Nederland | 21 mei 2025 |
| Datum laatste tenaamstelling | 6 mei 2026 |
| APK melddatum | 11 juni 2025 |
| APK vervaldatum | 11 juni 2026 |
| Parallel import | ja |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| Aantal eigenaren | 1 |
| APK & Eigenarenhistorie | € 6,95 |
| Motorcode | 9H05 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1560 cc |
| Max. vermogen | 84 kW / 114 pk |
| Brandstofverbruik binnen bebouwde kom | 5,1 l/100km |
| Brandstofverbruik buiten bebouwde kom | 3,9 l/100km |
| Brandstofverbruik gecombineerd (NEDC) | 4,3 l/100km |
| CO2-uitstoot (NEDC) | 113 g/km |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
| Roetfilter | affabriek |
| Emissiecode | Euro 5 |
| Tellerstand controle | € 6,95 |
| Gewicht leeg | 1.270 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 1.810 kg |
| Voorasdruk | 1.050 kg |
| Achterasdruk | 900 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.550 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 680 kg |
| Wielbasis | 2.610 mm |
| Bandenmaat (origineel) | 215/60R16 Prijzen |
| Topsnelheid | 190 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 12,4 s |
| Maximum vermogen | 84 kW / 115 pk |
| Maximum koppel | 270 Nm |
| Draaicirkel | 10,7 m |
| Kogeldruk | 75 kg |
| Dakbelasting | 55 kg |
| Inhoud bagageruimte | 385 - 1021 l |
| Inhoud brandstoftank | 60 l |
| Segment | C |
Loading...
Er is aanvullend een mail gestuurd naar je adres <> met het kentekenrapport als bijlage.
Mocht je geen mail ontvangen hebben, controleer dan de spambox van je
mailaccount.

