
- APK historie
- eigenarenhistorie
- WOK: huidige status
- maandelijkse kosten indicatie
- waardeindicatie Indicata
- uitgebreide specificaties
- autotests (mits beschikbaar)
- land van herkomst (import)
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
Deze BMW X1 sDrive20i is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2021 en is nu 4 jaar en 9 maanden oud. In mei 2025 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op Nederlands kenteken gezet. De catalogusprijs inclusief fabrieksopties bedraagt € 55.276 inclusief BTW en BPM. De wielen worden aangedreven door een 178 pk benzinemotor. De BMW heeft een topsnelheid van 226 km/h en volgens fabrieksopgave een gemiddeld verbruik van 5,7 l/100 km. De X1 sDrive20i is 11 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Het duurt nog 341 dagen voordat de auto APK-gekeurd moet worden. De auto staat momenteel te koop in Leerdam met een kilometerstand van 55.739 km.
| Status | ok |
| Classificatie | Personenauto |
| Merk | BMW |
| Model | X1 sDrive20i |
| Kleur | zwart |
| Brandstof | benzine |
| Carrosserie | Stationwagen |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| BPM | € 3.024 |
| Nieuwprijs | € 55.276 |
| Waardetaxatie Indicata | € 6,95 |
| Datum eerste toelating | 3 augustus 2021 |
| Datum eerste registratie Nederland | 15 mei 2025 |
| Datum laatste tenaamstelling | 19 mei 2026 |
| APK melddatum | 7 mei 2025 |
| APK vervaldatum | 7 mei 2027 |
| Parallel import | ja |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| Aantal eigenaren | 1 |
| APK & Eigenarenhistorie | € 6,95 |
| Motorcode | B48A20A |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1998 cc |
| Max. vermogen | 131 kW / 178 pk |
| CO2-uitstoot (NEDC) | 132 g/km |
| CO2-uitstoot (WLTP) | 151 g/km |
| Emissiecode | Euro 6 |
| Tellerstand controle | € 6,95 |
| Gewicht leeg | 1.470 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 2.065 kg |
| Voorasdruk | 1.050 kg |
| Achterasdruk | 1.050 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.800 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Wielbasis | 2.670 mm |
| Bandenmaat (origineel) | 225/55R17 Prijzen |
| Topsnelheid | 226 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 7,6 s |
| Maximum vermogen | 131 kW / 178 pk |
| Maximum koppel | 280 Nm |
| Draaicirkel | 11,4 m |
| Kogeldruk | 80 kg |
| Dakbelasting | 75 kg |
| Inhoud bagageruimte | 505 - 1550 l |
| Inhoud brandstoftank | 51 l |
| Segment | L |
In 2015 kwam BMW met een totaal nieuwe X1 op de markt. In tegenstelling tot zijn voorganger was deze C-segmenter een echte SUV. Zijn ruimte, hoge zit en brede keuze aan motorisaties maakte de tweede generatie BMW X1 een groot succes. En die variatie zie je ook terug aan het aantal occasions dat te koop staat.
Lees het volledige Autoweek koopadvies
Loading...
Er is aanvullend een mail gestuurd naar je adres <> met het kentekenrapport als bijlage.
Mocht je geen mail ontvangen hebben, controleer dan de spambox van je
mailaccount.


