AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Kenteken Check HFT-32-R
VOLKSWAGEN GOLF | 2025
Deze VOLKSWAGEN GOLF is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2025 en is nu 1 jaar en 2 maanden oud. De catalogusprijs inclusief fabrieksopties bedraagt € 32.427 inclusief BTW en BPM. De wielen worden aangedreven door een 116 pk benzinemotor. De GOLF is 4 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Het duurt nog 1.018 dagen voordat de auto APK-gekeurd moet worden. De auto staat momenteel te koop in Maasbracht met een kilometerstand van 28.606 km.
Bouwjaar2025
Brandstofbenzine
Kleurzwart
Cilinderinhoud1498 cc
Gewicht1266 kg
APK14 maart 2029
BASISKENMERKEN
| Status | ok |
| Classificatie | Personenauto |
| Merk | VOLKSWAGEN |
| Model | GOLF |
| Kleur | zwart |
| Brandstof | benzine |
| Carrosserie | Stationwagen |
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| BPM | € 7.234 |
| Nieuwprijs | € 32.427 |
REGISTRATIE
| Datum eerste toelating | 14 maart 2025 |
| Datum eerste registratie Nederland | 14 maart 2025 |
| Datum laatste tenaamstelling | 26 mei 2026 |
| APK melddatum | nog niet gekeurd |
| APK vervaldatum | 14 maart 2029 |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| Aantal eigenaren | 2 |
MOTOR
| Motorcode | DXD |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1498 cc |
| Max. vermogen | 85 kW / 116 pk |
MILIEU
| Brandstofverbruik gecombineerd (WLTP) | 5.6 l/100km |
| CO2-uitstoot (NEDC) | niet geregistreerd |
| CO2-uitstoot (WLTP) | 128 g/km |
| Uitstoot deeltjes (licht) | 0,09 mg/km |
| Emissiecode | Euro 6 |
MATEN & GEWICHTEN
| Gewicht leeg | 1.266 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 1.900 kg |
| Voorasdruk | 960 kg |
| Achterasdruk | 990 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.300 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 680 kg |
| Wielbasis | 2.670 mm |
Wat kost de autoverzekering?
Loading...