Mazda 2 1.3 TS Plus | Airco | 15" | Radio cd-aux | Leuke auto!! | NAP | Org NL |
- 2010
- 145.520km
- Benzine
- 63kW (86pk)
- handgeschakeld
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
Deze MAZDA 2 is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2010 en is nu 15 jaar en 11 maanden oud. In januari 2025 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op Nederlands kenteken gezet. De catalogusprijs inclusief fabrieksopties bedraagt € 17.489 inclusief BTW en BPM. De wielen worden aangedreven door een 103 pk benzinemotor. De MAZDA heeft een topsnelheid van 186 km/h en volgens fabrieksopgave een gemiddeld verbruik van 5,8 l/100 km. De 2 is 4 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Het duurt nog 218 dagen voordat de auto APK-gekeurd moet worden. De auto staat momenteel te koop in Beekbergen met een kilometerstand van 117.380 km.
| Status | ok |
| Classificatie | Personenauto |
| Merk | MAZDA |
| Model | 2 |
| Kleur | wit |
| Brandstof | benzine |
| Carrosserie | Hatchback |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| BPM | € 2.915 |
| Nieuwprijs | € 17.489 |
| Waardetaxatie Indicata | € 6,95 |
| Datum eerste toelating | 10 juni 2010 |
| Datum eerste registratie Nederland | 11 januari 2025 |
| Datum laatste tenaamstelling | 25 mei 2026 |
| APK melddatum | 22 december 2025 |
| APK vervaldatum | 3 januari 2027 |
| Parallel import | ja |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| Aantal eigenaren | 1 |
| APK & Eigenarenhistorie | € 6,95 |
| Motorcode | ZY |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1498 cc |
| Max. vermogen | 76 kW / 103 pk |
| CO2-uitstoot (NEDC) | 135 g/km |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
| Emissiecode | Euro 4 |
| Tellerstand controle | € 6,95 |
| Gewicht leeg | 930 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 1.460 kg |
| Voorasdruk | 775 kg |
| Achterasdruk | 740 kg |
| Trekgewicht geremd | 900 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 500 kg |
| Wielbasis | 2.490 mm |
| Bandenmaat (origineel) | 195/45R16 Prijzen |
| Topsnelheid | 186 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 10,4 s |
| Maximum vermogen | 75 kW / 102 pk |
| Maximum koppel | 133 Nm |
| Draaicirkel | 9,8 m |
| Kogeldruk | 50 kg |
| Dakbelasting | 50 kg |
| Inhoud bagageruimte | 250 - 787 l |
| Inhoud brandstoftank | 43 l |
| Segment | B |
Loading...
Er is aanvullend een mail gestuurd naar je adres <> met het kentekenrapport als bijlage.
Mocht je geen mail ontvangen hebben, controleer dan de spambox van je
mailaccount.


