

Mazda 2
1.5 GT-L Sport Cruise control Airco Uitlaatklep Apple Carplay Android 117DKM
€ 5.9452010117.380 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Handmatig
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (3 deuren) |
| Kleur | Wit (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Datum eerste toelating | 10 juni 2010 |
| APK | 3 januari 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 17.489 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 92 - € 99 |
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 185/55 R15
Laadvermogen: 530 kg
Wielbasis: 249 cm
Interieurkleur: Antraciet
Emissieklasse: Euro 4
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Schade: schadevrij
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Auto Hezeman is een familie bedrijf.
De eigenaar en oprichter Chris Hezeman Sr is al 46 jaar actief in de auto branche. Wim Steenvoort is al 23 jaar werkzaam bij Auto Hezeman. Hij is verantwoordelijk voor alles omtrent de werkplaats. Chris Hezeman Jr houdt zich bezig met de in- en verkoop en Social Media.
Bij autobedrijf Hezeman staat de klant centraal.
De prijs voor deze auto is inclusief een geldige apk. Elke auto krijgt van ons een pre inspectie en een vloeistof controle. Onderhoud en garantiepakketten bieden wij u graag tegen meerprijs aan. de opties of accessoires die uw aankoop beïnvloeden check die goed! een foutje is immers menselijk
wij adverteren met meeneemprijzen.
Bel 055-5420599 of 06-28889404 voor een afspraak of voor een proefrit! Neem een kijkje op onze website voor meerdere occasions. Wij hebben altijd ruim 75 occasions op voorraad.
Uiteraard bent u van harte welkom om langs te komen.
Door de hoge omzet snelheid is het voor ons en u handig om even te bellen voor uw vertrek. Wij kunnen hierdoor helaas geen auto's reserveren.
www.autohezeman.nl
aan deze teksten kunnen geen rechten worden ontleent.
Autobedrijf C. Hezeman
Arnhemseweg 452
7361CL BEEKBERGEN
Tel: 0555420599
E-mail: info@autohezeman.nl
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (3 deuren) |
| Kleur | Wit (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.498 cc |
| Max. vermogen | 76 kW (104 pk) |
| Max. koppel | 137 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.900 x 1.700 x 1.480 mm |
| Draaicirkel | 9,8 m |
| gewicht | 930 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.460 kg |
| Trekgewicht geremd | 900 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 500 kg |
| Inhoud bagageruimte | 250 - 787 l |
| Inhoud brandstoftank | 43 l |
| Topsnelheid | 188 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 10,4 s |
| Actieradius | 728 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,9 l/100km (1 op 16,9) |
| CO2-uitstoot | 135 g/km |
| Energielabel | C |


