
- APK historie
- eigenarenhistorie
- WOK: huidige status
- maandelijkse kosten indicatie
- waardeindicatie Indicata
- uitgebreide specificaties
- autotests (mits beschikbaar)
- tellerstand controle
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
Deze CITROEN C5 AIRCROSS is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2020 en is nu 6 jaar en 2 maanden oud. De catalogusprijs inclusief fabrieksopties bedraagt € 37.049 inclusief BTW en BPM. De wielen worden aangedreven door een 131 pk benzinemotor. Het schakelen gaat handmatig. De CITROEN heeft een topsnelheid van 195 km/h en volgens fabrieksopgave een gemiddeld verbruik van 5,2 l/100 km. De C5 AIRCROSS is 257 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Deze auto heeft momenteel geen geldige APK, een nieuwe keuring is vereist. De auto staat momenteel te koop in Stadskanaal met een kilometerstand van 125.190 km.
| Status | ok |
| Classificatie | Personenauto |
| Merk | CITROEN |
| Model | C5 AIRCROSS |
| Kleur | grijs |
| Brandstof | benzine |
| Carrosserie | Mpv |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Schakeling | handmatig |
| BPM | € 5.471 |
| Nieuwprijs | € 37.049 |
| Waardetaxatie Indicata | € 6,95 |
| Datum eerste toelating | 28 februari 2020 |
| Datum eerste registratie Nederland | 28 februari 2020 |
| Datum laatste tenaamstelling | 11 september 2025 |
| APK melddatum | 22 februari 2024 |
| APK vervaldatum | 28 februari 2026 |
| Aantal eigenaren | 3 |
| APK & Eigenarenhistorie | € 6,95 |
| Motorcode | HN05 |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 1199 cc |
| Max. vermogen | 96 kW / 131 pk |
| Geluidsniveau stationair | 70 dB |
| Geluidsniveau rijdend | 67 dB |
| Brandstofverbruik binnen bebouwde kom | 6,1 l/100km |
| Brandstofverbruik buiten bebouwde kom | 4,7 l/100km |
| Brandstofverbruik gecombineerd (NEDC) | 5,2 l/100km |
| Brandstofverbruik gecombineerd (WLTP) | 6.7 l/100km |
| CO2-uitstoot (NEDC) | 119 g/km |
| CO2-uitstoot (WLTP) | 151 g/km |
| Uitstoot deeltjes (licht) | 0,59 mg/km |
| Emissiecode | Euro 6 |
| Tellerstand controle | € 6,95 |
| Gewicht leeg | 1.379 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 1.940 kg |
| Voorasdruk | 1.200 kg |
| Achterasdruk | 1.200 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.350 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 739 kg |
| Lengte | 4.500 mm |
| Breedte | 1.859 mm |
| Hoogte | 1.695 mm |
| Wielbasis | 2.730 mm |
| Bandenmaat (origineel) | 235/55R18 Prijzen |
| Topsnelheid | 195 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 11,6 s |
| Maximum vermogen | 96 kW / 131 pk |
| Maximum koppel | 230 Nm |
| Draaicirkel | 11,0 m |
| Kogeldruk | 65 kg |
| Dakbelasting | 75 kg |
| Inhoud bagageruimte | 580 - 1630 l |
| Inhoud brandstoftank | 53 l |
| Segment | L |
Loading...
Er is aanvullend een mail gestuurd naar je adres <> met het kentekenrapport als bijlage.
Mocht je geen mail ontvangen hebben, controleer dan de spambox van je
mailaccount.




