BMW X5 xDrive35d High Executive | Panoramadak | Stoel+Stuurverwarming | Leder | Trekhaak
- 2010
- 272.266km
- Benzine
- 191kW (260pk)
- automatisch
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
Deze BMW X5 XDRIVE 35I is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2011 en is nu 14 jaar en 10 maanden oud. In februari 2020 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op Nederlands kenteken gezet. De catalogusprijs inclusief fabrieksopties bedraagt € 85.590 inclusief BTW en BPM. De wielen worden aangedreven door een 306 pk benzinemotor. De BMW heeft een topsnelheid van 235 km/h en volgens fabrieksopgave een gemiddeld verbruik van 10,1 l/100 km. De X5 XDRIVE 35I is 49 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Het duurt nog 278 dagen voordat de auto APK-gekeurd moet worden. De auto staat momenteel te koop in Harderwijk met een kilometerstand van 247.686 km.
| Status | ok |
| Classificatie | Personenauto |
| Merk | BMW |
| Model | X5 XDRIVE 35I |
| Kleur | zwart |
| Brandstof | benzine |
| Carrosserie | Stationwagen |
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| BPM | € 6.962 |
| Nieuwprijs | € 85.590 |
| Waardetaxatie Indicata | € 6,95 |
| Datum eerste toelating | 1 juli 2011 |
| Datum eerste registratie Nederland | 13 februari 2020 |
| Datum laatste tenaamstelling | 9 april 2026 |
| APK melddatum | 25 februari 2026 |
| APK vervaldatum | 3 maart 2027 |
| Parallel import | ja |
| Plaats chassisnummer | r. motorruimte |
| Aantal eigenaren | 3 |
| APK & Eigenarenhistorie | € 6,95 |
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 2979 cc |
| Max. vermogen | 225 kW / 306 pk |
| CO2-uitstoot (NEDC) | 236 g/km |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
| Emissiecode | Euro 5 |
| Tellerstand controle | € 6,95 |
| Gewicht leeg | 2.045 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 2.745 kg |
| Voorasdruk | 1.270 kg |
| Achterasdruk | 1.560 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.700 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Wielbasis | 2.920 mm |
| Bandenmaat (origineel) | 255/55R18 Prijzen |
| Topsnelheid | 235 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 6,8 s |
| Maximum vermogen | 225 kW / 306 pk |
| Maximum koppel | 400 Nm |
| Draaicirkel | 12,8 m |
| Kogeldruk | 120 kg |
| Dakbelasting | 100 kg |
| Inhoud bagageruimte | 620 - 1750 l |
| Inhoud brandstoftank | 85 l |
| Segment | M |
Loading...
Er is aanvullend een mail gestuurd naar je adres <> met het kentekenrapport als bijlage.
Mocht je geen mail ontvangen hebben, controleer dan de spambox van je
mailaccount.




