
- APK historie
- eigenarenhistorie
- WOK: huidige status
- waardeindicatie Indicata
- uitgebreide specificaties
- autotests (mits beschikbaar)
- tellerstand controle
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
Deze AUDI A4 AVANT is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2013 en is nu 13 jaar en 4 maanden oud. De catalogusprijs inclusief fabrieksopties bedraagt € 40.892 inclusief BTW en BPM. De wielen worden aangedreven door een 136 pk dieselmotor. De AUDI heeft een topsnelheid van 208 km/h en volgens fabrieksopgave een gemiddeld verbruik van 4,4 l/100 km. De A4 AVANT is 16 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Het duurt nog 331 dagen voordat de auto APK-gekeurd moet worden. De auto staat momenteel te koop in Dronten met een kilometerstand van 326.656 km.
| Status | ok |
| Classificatie | Personenauto |
| Merk | AUDI |
| Model | A4 AVANT |
| Kleur | blauw |
| Brandstof | diesel |
| Carrosserie | Stationwagen |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| BPM | € 6.081 |
| Nieuwprijs | € 40.892 |
| Waardetaxatie Indicata | € 6,95 |
| Datum eerste toelating | 30 januari 2013 |
| Datum eerste registratie Nederland | 30 januari 2013 |
| Datum laatste tenaamstelling | 15 mei 2026 |
| APK melddatum | 28 april 2026 |
| APK vervaldatum | 28 april 2027 |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| Plaats chassisnummer | r. schroefveerkoker |
| Aantal eigenaren | 2 |
| APK & Eigenarenhistorie | € 6,95 |
| Motorcode | CJC |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1968 cc |
| Max. vermogen | 100 kW / 136 pk |
| Brandstofverbruik gecombineerd (NEDC) | 4,4 l/100km |
| CO2-uitstoot (NEDC) | 116 g/km |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
| Roetfilter | affabriek |
| Emissiecode | Euro 5 |
| Tellerstand controle | € 6,95 |
| Gewicht leeg | 1.510 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 2.105 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.300 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Wielbasis | 2.820 mm |
| Bandenmaat (origineel) | 205/60R16 Prijzen |
| Topsnelheid | 208 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 9,6 s |
| Maximum vermogen | 100 kW / 136 pk |
| Maximum koppel | 320 Nm |
| Draaicirkel | 11,4 m |
| Kogeldruk | 80 kg |
| Dakbelasting | 90 kg |
| Inhoud bagageruimte | 490 - 1430 l |
| Inhoud brandstoftank | 63 l |
| Segment | D |
De vierde generatie Audi A4 kwam in 2007 op de markt en bleef tot 2015 in productie. Zijn uiterlijk lijkt op dat van zijn opvolger, waardoor het model niet snel veroudert. Vandaag de dag is de Audi A4 B8 nog altijd geliefd. Zijn comfort en hoogwaardige interieurkwaliteit geven hem dat typerende Duitse premiumgevoel.
Lees het volledige Autoweek koopadvies
Loading...
Er is aanvullend een mail gestuurd naar je adres <> met het kentekenrapport als bijlage.
Mocht je geen mail ontvangen hebben, controleer dan de spambox van je
mailaccount.


