
- APK historie
- eigenarenhistorie
- WOK: huidige status
- waardeindicatie Indicata
- uitgebreide specificaties
- autotests (mits beschikbaar)
- tellerstand controle
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
Deze SKODA SUPERB is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2010 en is nu 16 jaar oud. De catalogusprijs inclusief fabrieksopties bedraagt € 45.009 inclusief BTW en BPM. De wielen worden aangedreven door een 160 pk benzinemotor. Het schakelen gaat handmatig. De SKODA heeft een topsnelheid van 217 km/h en volgens fabrieksopgave een gemiddeld verbruik van 8,2 l/100 km. De SUPERB is 7 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Deze auto heeft momenteel geen geldige APK, een nieuwe keuring is vereist.
| Status | ok |
| Classificatie | Personenauto |
| Merk | SKODA |
| Model | SUPERB |
| Kleur | zwart |
| Brandstof | benzine |
| Carrosserie | Stationwagen |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Schakeling | handmatig |
| BPM | € 10.438 |
| Nieuwprijs | € 45.009 |
| Waardetaxatie Indicata | € 6,95 |
| Datum eerste toelating | 6 mei 2010 |
| Datum eerste registratie Nederland | 6 mei 2010 |
| Datum laatste tenaamstelling | 22 mei 2026 |
| APK melddatum | 22 april 2025 |
| APK vervaldatum | 26 april 2026 |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| Plaats chassisnummer | r. schroefveerkoker |
| Aantal eigenaren | 4 |
| APK & Eigenarenhistorie | € 6,95 |
| Motorcode | CDA |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1798 cc |
| Max. vermogen | 118 kW / 160 pk |
| Geluidsniveau stationair | 79 dB |
| Geluidsniveau rijdend | 72 dB |
| Brandstofverbruik binnen bebouwde kom | 10,7 l/100km |
| Brandstofverbruik buiten bebouwde kom | 6,7 l/100km |
| Brandstofverbruik gecombineerd (NEDC) | 8,2 l/100km |
| CO2-uitstoot (NEDC) | 191 g/km |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
| Emissiecode | Euro 5 |
| Bijtelling | 25% |
| Tellerstand controle | € 6,95 |
| Gewicht leeg | 1.529 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 2.192 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.600 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Lengte | 4.937 mm |
| Breedte | 1.817 mm |
| Hoogte | 1.529 mm |
| Wielbasis | 2.760 mm |
| Bandenmaat (origineel) | 205/55R16 Prijzen |
| Topsnelheid | 217 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 8,7 s |
| Maximum vermogen | 118 kW / 160 pk |
| Maximum koppel | 250 Nm |
| Draaicirkel | 10,8 m |
| Kogeldruk | 75 kg |
| Dakbelasting | 100 kg |
| Inhoud bagageruimte | 565 - 1670 l |
| Inhoud brandstoftank | 60 l |
| Segment | D |
Loading...
Er is aanvullend een mail gestuurd naar je adres <> met het kentekenrapport als bijlage.
Mocht je geen mail ontvangen hebben, controleer dan de spambox van je
mailaccount.



