
Lancia Kappa Coupé 3.0 24v V6 (1997)
’n Tijd lang is ’ie er niet geweest. Maar nu heeft Lancia weer een riante coupé in het programma....
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
Deze LANCIA K COUPE is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 1997 en is nu 28 jaar en 9 maanden oud. In mei 2013 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op Nederlands kenteken gezet. De wielen worden aangedreven door een 175 pk benzinemotor. De LANCIA heeft een topsnelheid van 218 km/h en volgens fabrieksopgave een gemiddeld verbruik van 10,7 l/100 km. De K COUPE is 3.166 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Het duurt nog 149 dagen voordat de auto APK-gekeurd moet worden.
| Status | ok |
| Classificatie | Personenauto |
| Merk | LANCIA |
| Model | K COUPE |
| Kleur | beige |
| Brandstof | benzine |
| Carrosserie | Coupe |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| BPM | € 8.884 |
| Datum eerste toelating | 8 augustus 1997 |
| Datum eerste registratie Nederland | 14 mei 2013 |
| Datum laatste tenaamstelling | 29 september 2017 |
| APK melddatum | 28 oktober 2025 |
| APK vervaldatum | 28 oktober 2026 |
| Parallel import | ja |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| Plaats chassisnummer | r. op bodemplaat v. r. voorzitting |
| Aantal eigenaren | 2 |
| APK & Eigenarenhistorie | € 6,95 |
| Motorcode | 838A2.000 |
| Aantal cilinders | 5 |
| Cilinderinhoud | 2446 cc |
| Max. vermogen | 129 kW / 175 pk |
| Geluidsniveau stationair | 82 dB |
| CO2-uitstoot (NEDC) | niet geregistreerd |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
| Emissiecode | Euro 2 |
| Tellerstand controle | € 6,95 |
| Gewicht leeg | 1.400 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 1.965 kg |
| Voorasdruk | 1.160 kg |
| Achterasdruk | 1.160 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 500 kg |
| Wielbasis | 2.580 mm |
| Bandenmaat (origineel) | 205/55WR16 Prijzen |
| Topsnelheid | 218 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 8,7 s |
| Maximum vermogen | 129 kW / 175 pk |
| Maximum koppel | 230 Nm |
| Draaicirkel | 10,9 m |
| Dakbelasting | 100 kg |
| Inhoud bagageruimte | 500 - 500 l |
| Inhoud brandstoftank | 70 l |
| Segment | E |
Loading...
Er is aanvullend een mail gestuurd naar je adres <> met het kentekenrapport als bijlage.
Mocht je geen mail ontvangen hebben, controleer dan de spambox van je
mailaccount.

