Porsche 911 3.4 Coupé Carrera 4 handbak 996
- 1999
- 227.196km
- Benzine
- 221kW (300pk)
- handgeschakeld
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
Deze PORSCHE 911 CARRERA 4 is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 1999 en is nu 27 jaar oud. In september 2007 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op Nederlands kenteken gezet. De wielen worden aangedreven door een 300 pk benzinemotor. Het schakelen gaat handmatig. De PORSCHE heeft een topsnelheid van 280 km/h en volgens fabrieksopgave een gemiddeld verbruik van 12,0 l/100 km. De 911 CARRERA 4 is 7 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Het duurt nog 57 dagen voordat de auto APK-gekeurd moet worden. De auto staat momenteel te koop in Waalwijk met een kilometerstand van 309.938 km.
| Status | ok |
| Classificatie | Personenauto |
| Merk | PORSCHE |
| Model | 911 CARRERA 4 |
| Kleur | blauw |
| Brandstof | benzine |
| Carrosserie | Coupe |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Schakeling | handmatig |
| BPM | € 31.249 |
| Datum eerste toelating | 11 mei 1999 |
| Datum eerste registratie Nederland | 28 september 2007 |
| Datum laatste tenaamstelling | 23 mei 2026 |
| APK melddatum | 9 juli 2025 |
| APK vervaldatum | 27 juli 2026 |
| Parallel import | ja |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| Plaats chassisnummer | r. tegen schutbord in kofferruimte |
| Aantal eigenaren | 2 |
| APK & Eigenarenhistorie | € 6,95 |
| Motorcode | M96/02 |
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 3387 cc |
| Max. vermogen | 221 kW / 300 pk |
| Geluidsniveau stationair | 100 dB |
| Geluidsniveau rijdend | 75 dB |
| Brandstofverbruik binnen bebouwde kom | 17,4 l/100km |
| Brandstofverbruik buiten bebouwde kom | 8,8 l/100km |
| Brandstofverbruik gecombineerd (NEDC) | 12,0 l/100km |
| CO2-uitstoot (NEDC) | 295 g/km |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
| Emissiecode | Euro 2 |
| Bijtelling | 22% |
| Tellerstand controle | € 6,95 |
| Gewicht leeg | 1.350 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 1.775 kg |
| Lengte | 4.430 mm |
| Breedte | 1.765 mm |
| Hoogte | 1.305 mm |
| Wielbasis | 2.350 mm |
| Bandenmaat (origineel) | 255/40ZR17 Prijzen |
| Topsnelheid | 280 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 5,2 s |
| Maximum vermogen | 221 kW / 300 pk |
| Maximum koppel | 350 Nm |
| Draaicirkel | 12,1 m |
| Kogeldruk | 0 kg |
| Dakbelasting | 75 kg |
| Inhoud bagageruimte | 100 - 100 l |
| Inhoud brandstoftank | 64 l |
| Segment | H |
Loading...
Er is aanvullend een mail gestuurd naar je adres <> met het kentekenrapport als bijlage.
Mocht je geen mail ontvangen hebben, controleer dan de spambox van je
mailaccount.




