
- APK historie
- eigenarenhistorie
- WOK: huidige status
- waardeindicatie Indicata
- uitgebreide specificaties
- autotests (mits beschikbaar)
- tellerstand controle
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
Deze VOLKSWAGEN PASSAT is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2003 en is nu 22 jaar en 8 maanden oud. De wielen worden aangedreven door een 150 pk benzinemotor. Het schakelen gaat handmatig. De VOLKSWAGEN heeft een topsnelheid van 221 km/h en volgens fabrieksopgave een gemiddeld verbruik van 8,2 l/100 km. De PASSAT is 19 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Deze auto heeft momenteel geen geldige APK, een nieuwe keuring is vereist. De auto staat momenteel te koop in Veenendaal met een kilometerstand van 420.319 km.
| Status | ok |
| Classificatie | Personenauto |
| Merk | VOLKSWAGEN |
| Model | PASSAT |
| Kleur | groen |
| Brandstof | benzine |
| Carrosserie | Sedan |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Schakeling | handmatig |
| BPM | € 6.347 |
| Waardetaxatie Indicata | € 6,95 |
| Datum eerste toelating | 19 september 2003 |
| Datum eerste registratie Nederland | 19 september 2003 |
| Datum laatste tenaamstelling | 11 mei 2026 |
| APK melddatum | 25 april 2025 |
| APK vervaldatum | 19 mei 2026 |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| Plaats chassisnummer | midden tegen schutbord onder motorkap |
| Aantal eigenaren | 1 |
| APK & Eigenarenhistorie | € 6,95 |
| Motorcode | AWT |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1781 cc |
| Max. vermogen | 110 kW / 150 pk |
| Geluidsniveau stationair | 78 dB |
| Geluidsniveau rijdend | 72 dB |
| Brandstofverbruik binnen bebouwde kom | 11,4 l/100km |
| Brandstofverbruik buiten bebouwde kom | 6,4 l/100km |
| Brandstofverbruik gecombineerd (NEDC) | 8,2 l/100km |
| CO2-uitstoot (NEDC) | 197 g/km |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
| Emissiecode | Euro 4 |
| Bijtelling | 22% |
| Tellerstand controle | € 6,95 |
| Gewicht leeg | 1.334 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 1.940 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.300 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 650 kg |
| Lengte | 4.797 mm |
| Breedte | 1.746 mm |
| Hoogte | 1.462 mm |
| Wielbasis | 2.690 mm |
| Bandenmaat (origineel) | 205/55R16 Prijzen |
| Topsnelheid | 221 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 9,2 s |
| Maximum vermogen | 110 kW / 150 pk |
| Maximum koppel | 210 Nm |
| Draaicirkel | 11,4 m |
| Kogeldruk | 75 kg |
| Dakbelasting | 100 kg |
| Inhoud bagageruimte | 475 - 800 l |
| Inhoud brandstoftank | 62 l |
| Segment | D |
Loading...
Er is aanvullend een mail gestuurd naar je adres <> met het kentekenrapport als bijlage.
Mocht je geen mail ontvangen hebben, controleer dan de spambox van je
mailaccount.


