
- APK historie
- eigenarenhistorie
- WOK: huidige status
- waardeindicatie Indicata
- uitgebreide specificaties
- autotests (mits beschikbaar)
- tellerstand controle
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
Deze SAAB 9-3 is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2001 en is nu 25 jaar oud. De wielen worden aangedreven door een 205 pk benzinemotor. Het schakelen gaat handmatig. De SAAB heeft een topsnelheid van 235 km/h en volgens fabrieksopgave een gemiddeld verbruik van 9,0 l/100 km. De 9-3 is 139 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Deze auto heeft momenteel geen geldige APK, een nieuwe keuring is vereist.
| Status | ok |
| Classificatie | Personenauto |
| Merk | SAAB |
| Model | 9-3 |
| Kleur | zwart |
| Brandstof | benzine |
| Carrosserie | Hatchback |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Schakeling | handmatig |
| BPM | € 10.136 |
| Waardetaxatie Indicata | € 6,95 |
| Datum eerste toelating | 27 april 2001 |
| Datum eerste registratie Nederland | 27 april 2001 |
| Datum laatste tenaamstelling | 6 januari 2026 |
| APK melddatum | 14 maart 2025 |
| APK vervaldatum | 14 maart 2026 |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| Plaats chassisnummer | r. op schutbord onder motorkap |
| Aantal eigenaren | 4 |
| APK & Eigenarenhistorie | € 6,95 |
| Motorcode | B205R |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1985 cc |
| Max. vermogen | 151 kW / 205 pk |
| Geluidsniveau stationair | 80 dB |
| Geluidsniveau rijdend | 72 dB |
| Brandstofverbruik binnen bebouwde kom | 13,0 l/100km |
| Brandstofverbruik buiten bebouwde kom | 6,6 l/100km |
| Brandstofverbruik gecombineerd (NEDC) | 9,0 l/100km |
| CO2-uitstoot (NEDC) | 216 g/km |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
| Emissiecode | Euro 3 |
| Bijtelling | 22% |
| Tellerstand controle | € 6,95 |
| Gewicht leeg | 1.355 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 1.880 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.600 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 725 kg |
| Lengte | 4.639 mm |
| Breedte | 1.711 mm |
| Hoogte | 1.428 mm |
| Wielbasis | 2.610 mm |
| Bandenmaat (origineel) | 215/45WR17 Prijzen |
| Topsnelheid | 235 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 7,3 s |
| Maximum vermogen | 151 kW / 205 pk |
| Maximum koppel | 280 Nm |
| Draaicirkel | 10,5 m |
| Kogeldruk | 75 kg |
| Dakbelasting | 100 kg |
| Inhoud bagageruimte | 494 - 1314 l |
| Inhoud brandstoftank | 64 l |
| Segment | D |
Loading...
Er is aanvullend een mail gestuurd naar je adres <> met het kentekenrapport als bijlage.
Mocht je geen mail ontvangen hebben, controleer dan de spambox van je
mailaccount.


