
Occasion Test: Porsche Cayenne 3.2 (2006) - Hyundai Santa Fe 2.7 V6 (2008)
Begin 2012 is het alweer tien jaar geleden dat we de eerste officiële beelden van de Porsche...
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
Deze HYUNDAI SANTA FE is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2008 en is nu 17 jaar en 7 maanden oud. De catalogusprijs inclusief fabrieksopties bedraagt € 40.735 inclusief BTW en BPM. De wielen worden aangedreven door een 155 pk dieselmotor. Het schakelen gaat handmatig. De HYUNDAI heeft een topsnelheid van 180 km/h en volgens fabrieksopgave een gemiddeld verbruik van 7,3 l/100 km. De SANTA FE is 4 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Het duurt nog 139 dagen voordat de auto APK-gekeurd moet worden.
| Status | ok |
| Classificatie | Personenauto |
| Merk | HYUNDAI |
| Model | SANTA FE |
| Kleur | grijs |
| Brandstof | diesel |
| Carrosserie | Stationwagen |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Schakeling | handmatig |
| BPM | € 11.130 |
| Nieuwprijs | € 40.735 |
| Waardetaxatie Indicata | € 6,95 |
| Datum eerste toelating | 11 oktober 2008 |
| Datum eerste registratie Nederland | 11 oktober 2008 |
| Datum laatste tenaamstelling | 27 mei 2026 |
| APK melddatum | 16 oktober 2025 |
| APK vervaldatum | 18 oktober 2026 |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| Plaats chassisnummer | r. tegen schutbord onder motorkap |
| Aantal eigenaren | 2 |
| APK & Eigenarenhistorie | € 6,95 |
| Motorcode | D4EB |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 2188 cc |
| Max. vermogen | 114 kW / 155 pk |
| Geluidsniveau stationair | 77 dB |
| Geluidsniveau rijdend | 72 dB |
| Brandstofverbruik binnen bebouwde kom | 9,4 l/100km |
| Brandstofverbruik buiten bebouwde kom | 6,0 l/100km |
| Brandstofverbruik gecombineerd (NEDC) | 7,3 l/100km |
| CO2-uitstoot (NEDC) | 191 g/km |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
| Roetuitstoot | 0.51 mg/km |
| Emissiecode | Euro 4 |
| Bijtelling | 25% |
| Tellerstand controle | € 6,95 |
| Gewicht leeg | 1.798 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 2.570 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.200 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Lengte | 4.675 mm |
| Breedte | 1.890 mm |
| Hoogte | 1.795 mm |
| Wielbasis | 2.700 mm |
| Bandenmaat (origineel) | 235/65R17 Prijzen |
| Topsnelheid | 180 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 11,3 s |
| Maximum vermogen | 110 kW / 150 pk |
| Maximum koppel | 335 Nm |
| Draaicirkel | 10,9 m |
| Kogeldruk | 88 kg |
| Dakbelasting | 100 kg |
| Inhoud bagageruimte | 528 - 1582 l |
| Inhoud brandstoftank | 75 l |
| Segment | M |
Loading...
Er is aanvullend een mail gestuurd naar je adres <> met het kentekenrapport als bijlage.
Mocht je geen mail ontvangen hebben, controleer dan de spambox van je
mailaccount.
