
- APK historie
- eigenarenhistorie
- WOK: huidige status
- uitgebreide specificaties
- autotests (mits beschikbaar)
- land van herkomst (import)
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
Deze VOLVO V70 is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 1997 en is nu 28 jaar en 5 maanden oud. In december 2014 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op Nederlands kenteken gezet. De wielen worden aangedreven door een 140 pk dieselmotor. Het schakelen gaat handmatig. De VOLVO heeft een topsnelheid van 200 km/h en volgens fabrieksopgave een gemiddeld verbruik van 6,6 l/100 km. De V70 is 861 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Deze auto heeft momenteel geen geldige APK, een nieuwe keuring is vereist.
| Status | ok |
| Classificatie | Personenauto |
| Merk | VOLVO |
| Model | V70 |
| Kleur | groen |
| Brandstof | diesel |
| Carrosserie | Stationwagen |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Schakeling | handmatig |
| BPM | € 10.566 |
| Datum eerste toelating | 4 december 1997 |
| Datum eerste registratie Nederland | 18 december 2014 |
| Datum laatste tenaamstelling | 19 januari 2024 |
| APK melddatum | 22 februari 2023 |
| APK vervaldatum | 22 februari 2024 |
| Parallel import | ja |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| Plaats chassisnummer | midden op schutbord onder motorkap |
| Aantal eigenaren | 5 |
| APK & Eigenarenhistorie | € 6,95 |
| Motorcode | D5252T. |
| Aantal cilinders | 5 |
| Cilinderinhoud | 2461 cc |
| Max. vermogen | 103 kW / 140 pk |
| Geluidsniveau stationair | 82 dB |
| Geluidsniveau rijdend | 75 dB |
| Brandstofverbruik binnen bebouwde kom | 9,0 l/100km |
| Brandstofverbruik buiten bebouwde kom | 5,2 l/100km |
| Brandstofverbruik gecombineerd (NEDC) | 6,6 l/100km |
| CO2-uitstoot (NEDC) | 177 g/km |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
| Emissiecode | Euro 2 |
| Bijtelling | 25% |
| Tellerstand controle | € 6,95 |
| Gewicht leeg | 1.520 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 2.000 kg |
| Voorasdruk | 1.090 kg |
| Achterasdruk | 1.010 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.600 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 500 kg |
| Lengte | 4.729 mm |
| Breedte | 1.761 mm |
| Hoogte | 1.428 mm |
| Wielbasis | 2.660 mm |
| Bandenmaat (origineel) | 195/60VR15 Prijzen |
| Topsnelheid | 200 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 10,2 s |
| Maximum vermogen | 103 kW / 140 pk |
| Maximum koppel | 290 Nm |
| Draaicirkel | 10,2 m |
| Kogeldruk | 75 kg |
| Dakbelasting | 100 kg |
| Inhoud bagageruimte | 480 - 1610 l |
| Inhoud brandstoftank | 70 l |
| Segment | E |
Loading...
Er is aanvullend een mail gestuurd naar je adres <> met het kentekenrapport als bijlage.
Mocht je geen mail ontvangen hebben, controleer dan de spambox van je
mailaccount.

