
- APK historie
- eigenarenhistorie
- WOK: huidige status
- waardeindicatie Indicata
- uitgebreide specificaties
- autotests (mits beschikbaar)
- tellerstand controle
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
Deze HONDA CIVIC 3DR is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2001 en is nu 25 jaar en 4 maanden oud. De wielen worden aangedreven door een 90 pk benzinemotor. Het schakelen gaat handmatig. De HONDA heeft een topsnelheid van 177 km/h en volgens fabrieksopgave een gemiddeld verbruik van 6,8 l/100 km. De CIVIC 3DR is 89 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Deze auto heeft momenteel geen geldige APK, een nieuwe keuring is vereist. De auto staat momenteel te koop in Strijen met een kilometerstand van 240.576 km.
| Status | ok |
| Classificatie | Personenauto |
| Merk | HONDA |
| Model | CIVIC 3DR |
| Kleur | blauw |
| Brandstof | benzine |
| Carrosserie | Hatchback |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Schakeling | handmatig |
| BPM | € 3.070 |
| Waardetaxatie Indicata | € 6,95 |
| Datum eerste toelating | 2 januari 2001 |
| Datum eerste registratie Nederland | 2 januari 2001 |
| Datum laatste tenaamstelling | 28 februari 2026 |
| APK melddatum | 11 april 2025 |
| APK vervaldatum | 26 april 2026 |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| Plaats chassisnummer | r. tegen schutbord onder motorkap |
| Aantal eigenaren | 2 |
| APK & Eigenarenhistorie | € 6,95 |
| Motorcode | D14Z2 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1396 cc |
| Max. vermogen | 66 kW / 90 pk |
| Geluidsniveau stationair | 81 dB |
| Geluidsniveau rijdend | 72 dB |
| Brandstofverbruik binnen bebouwde kom | 8,8 l/100km |
| Brandstofverbruik buiten bebouwde kom | 5,7 l/100km |
| Brandstofverbruik gecombineerd (NEDC) | 6,8 l/100km |
| CO2-uitstoot (NEDC) | 161 g/km |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
| Emissiecode | Euro 3 |
| Bijtelling | 22% |
| Tellerstand controle | € 6,95 |
| Gewicht leeg | 940 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 1.485 kg |
| Trekgewicht geremd | 800 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 500 kg |
| Lengte | 4.190 mm |
| Breedte | 1.695 mm |
| Hoogte | 1.375 mm |
| Wielbasis | 2.620 mm |
| Bandenmaat (origineel) | 175/70HR13 Prijzen |
| Topsnelheid | 177 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 10,8 s |
| Maximum vermogen | 66 kW / 90 pk |
| Maximum koppel | 124 Nm |
| Draaicirkel | 10,0 m |
| Dakbelasting | 60 kg |
| Inhoud bagageruimte | 225 - 600 l |
| Inhoud brandstoftank | 45 l |
| Segment | C |
Loading...
Er is aanvullend een mail gestuurd naar je adres <> met het kentekenrapport als bijlage.
Mocht je geen mail ontvangen hebben, controleer dan de spambox van je
mailaccount.

