
- APK historie
- eigenarenhistorie
- WOK: huidige status
- uitgebreide specificaties
- autotests (mits beschikbaar)
- land van herkomst (import)
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
Deze BMW Z REIHE is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2000 en is nu 26 jaar en 3 maanden oud. In juni 2007 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op Nederlands kenteken gezet. De wielen worden aangedreven door een 118 pk benzinemotor. Het schakelen gaat handmatig. De BMW heeft een topsnelheid van 196 km/h en volgens fabrieksopgave een gemiddeld verbruik van 7,8 l/100 km. De Z REIHE is 2 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Het duurt nog 43 dagen voordat de auto APK-gekeurd moet worden. De auto staat momenteel te koop in Alphen aan den Rijn met een kilometerstand van 291.503 km.
| Status | ok |
| Classificatie | Personenauto |
| Merk | BMW |
| Model | Z REIHE |
| Kleur | zwart |
| Brandstof | benzine |
| Carrosserie | Cabriolet |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Schakeling | handmatig |
| BPM | € 8.819 |
| Datum eerste toelating | 23 februari 2000 |
| Datum eerste registratie Nederland | 26 juni 2007 |
| Datum laatste tenaamstelling | 28 mei 2026 |
| APK melddatum | 20 mei 2025 |
| APK vervaldatum | 13 juli 2026 |
| Parallel import | ja |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| Plaats chassisnummer | midden tegen schutbord onder motorkap |
| Aantal eigenaren | 2 |
| APK & Eigenarenhistorie | € 6,95 |
| Motorcode | 194E1 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1895 cc |
| Max. vermogen | 87 kW / 118 pk |
| Geluidsniveau stationair | 83 dB |
| Geluidsniveau rijdend | 74 dB |
| Brandstofverbruik binnen bebouwde kom | 10,9 l/100km |
| Brandstofverbruik buiten bebouwde kom | 6,0 l/100km |
| Brandstofverbruik gecombineerd (NEDC) | 7,8 l/100km |
| CO2-uitstoot (NEDC) | 187 g/km |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
| Emissiecode | Euro 2 |
| Bijtelling | 22% |
| Tellerstand controle | € 6,95 |
| Gewicht leeg | 1.195 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 1.490 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.200 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 600 kg |
| Lengte | 4.050 mm |
| Breedte | 1.740 mm |
| Hoogte | 1.288 mm |
| Wielbasis | 2.450 mm |
| Bandenmaat (origineel) | 225/50VR16 Prijzen |
| Topsnelheid | 196 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 10,4 s |
| Maximum vermogen | 87 kW / 118 pk |
| Maximum koppel | 180 Nm |
| Draaicirkel | 10,0 m |
| Kogeldruk | 75 kg |
| Dakbelasting | 35 kg |
| Inhoud bagageruimte | 165 - 165 l |
| Inhoud brandstoftank | 51 l |
| Segment | G |
Loading...
Er is aanvullend een mail gestuurd naar je adres <> met het kentekenrapport als bijlage.
Mocht je geen mail ontvangen hebben, controleer dan de spambox van je
mailaccount.



