
- APK historie
- eigenarenhistorie
- WOK: huidige status
- waardeindicatie Indicata
- uitgebreide specificaties
- autotests (mits beschikbaar)
- tellerstand controle
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
Deze HONDA ACCORD TOURER is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2010 en is nu 15 jaar en 10 maanden oud. De catalogusprijs inclusief fabrieksopties bedraagt € 32.799 inclusief BTW en BPM. De wielen worden aangedreven door een 156 pk benzinemotor. Het schakelen gaat automatisch. De HONDA heeft een topsnelheid van 210 km/h en volgens fabrieksopgave een gemiddeld verbruik van 7,9 l/100 km. De ACCORD TOURER is 40 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Het duurt nog 37 dagen voordat de auto APK-gekeurd moet worden.
| Status | ok |
| Classificatie | Personenauto |
| Merk | HONDA |
| Model | ACCORD TOURER |
| Kleur | wit |
| Brandstof | benzine |
| Carrosserie | Mpv |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Schakeling | automatisch |
| BPM | € 7.128 |
| Nieuwprijs | € 32.799 |
| Waardetaxatie Indicata | € 6,95 |
| Datum eerste toelating | 5 juli 2010 |
| Datum eerste registratie Nederland | 5 juli 2010 |
| Datum laatste tenaamstelling | 18 april 2026 |
| APK melddatum | 3 juli 2025 |
| APK vervaldatum | 5 juli 2026 |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| Plaats chassisnummer | r. op schutbord |
| Aantal eigenaren | 2 |
| APK & Eigenarenhistorie | € 6,95 |
| Motorcode | R20A3 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1997 cc |
| Max. vermogen | 115 kW / 156 pk |
| Geluidsniveau stationair | 84 dB |
| Geluidsniveau rijdend | 71 dB |
| Brandstofverbruik binnen bebouwde kom | 10,8 l/100km |
| Brandstofverbruik buiten bebouwde kom | 6,1 l/100km |
| Brandstofverbruik gecombineerd (NEDC) | 7,9 l/100km |
| CO2-uitstoot (NEDC) | 181 g/km |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
| Emissiecode | Euro 5 |
| Bijtelling | 25% |
| Tellerstand controle | € 6,95 |
| Gewicht leeg | 1.432 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 2.015 kg |
| Voorasdruk | 1.045 kg |
| Achterasdruk | 1.000 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 500 kg |
| Lengte | 4.750 mm |
| Breedte | 1.850 mm |
| Hoogte | 1.470 mm |
| Wielbasis | 2.710 mm |
| Bandenmaat (origineel) | 205/60R16 Prijzen |
| Topsnelheid | 210 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 11,2 s |
| Maximum vermogen | 115 kW / 156 pk |
| Maximum koppel | 192 Nm |
| Draaicirkel | 11,7 m |
| Kogeldruk | 75 kg |
| Dakbelasting | 65 kg |
| Inhoud bagageruimte | 395 - 1252 l |
| Inhoud brandstoftank | 65 l |
| Segment | D |
Loading...
Er is aanvullend een mail gestuurd naar je adres <> met het kentekenrapport als bijlage.
Mocht je geen mail ontvangen hebben, controleer dan de spambox van je
mailaccount.
