
Lancia Kappa Coupé 3.0 24v V6 (1997)
’n Tijd lang is ’ie er niet geweest. Maar nu heeft Lancia weer een riante coupé in het programma....
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
Deze LANCIA K COUPE is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 1997 en is nu 28 jaar en 11 maanden oud. In maart 2006 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op Nederlands kenteken gezet. De wielen worden aangedreven door een 204 pk benzinemotor. De LANCIA heeft een topsnelheid van 220 km/h en volgens fabrieksopgave een gemiddeld verbruik van 12,3 l/100 km. De K COUPE is 2.013 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Deze auto heeft momenteel geen geldige APK, een nieuwe keuring is vereist.
| Status | ok |
| Classificatie | Personenauto |
| Merk | LANCIA |
| Model | K COUPE |
| Kleur | blauw |
| Brandstof | benzine |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| BPM | € 12.383 |
| Datum eerste toelating | 16 juni 1997 |
| Datum eerste registratie Nederland | 15 maart 2006 |
| Datum laatste tenaamstelling | 21 november 2020 |
| APK melddatum | 23 juli 2021 |
| APK vervaldatum | 16 augustus 2022 |
| Parallel import | ja |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| Aantal eigenaren | 2 |
| APK & Eigenarenhistorie | € 6,95 |
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 2959 cc |
| Max. vermogen | 150 kW / 204 pk |
| Geluidsniveau stationair | 87 dB |
| CO2-uitstoot (NEDC) | niet geregistreerd |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
| Emissiecode | Euro 2 |
| Tellerstand controle | € 6,95 |
| Gewicht leeg | 1.490 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 2.055 kg |
| Voorasdruk | 1.160 kg |
| Achterasdruk | 1.160 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 500 kg |
| Wielbasis | 2.580 mm |
| Bandenmaat (origineel) | 205/55WR16 Prijzen |
| Topsnelheid | 220 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 9,8 s |
| Maximum vermogen | 150 kW / 204 pk |
| Maximum koppel | 270 Nm |
| Draaicirkel | 10,9 m |
| Dakbelasting | 100 kg |
| Inhoud bagageruimte | 500 - 500 l |
| Inhoud brandstoftank | 70 l |
| Segment | E |
Loading...
Er is aanvullend een mail gestuurd naar je adres <> met het kentekenrapport als bijlage.
Mocht je geen mail ontvangen hebben, controleer dan de spambox van je
mailaccount.

