Volkswagen Golf Variant 1.6-16V Airco Cruise Control Trekhaak
- 2004
- 313.769km
- Benzine
- 77kW (105pk)
- handgeschakeld
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
Deze VOLKSWAGEN GOLF is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2004 en is nu 21 jaar en 10 maanden oud. De wielen worden aangedreven door een 105 pk benzinemotor. Het schakelen gaat handmatig. De VOLKSWAGEN heeft een topsnelheid van 192 km/h en volgens fabrieksopgave een gemiddeld verbruik van 7,0 l/100 km. De GOLF is 1.585 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Deze auto heeft momenteel geen geldige APK, een nieuwe keuring is vereist.
| Status | ok |
| Classificatie | Personenauto |
| Merk | VOLKSWAGEN |
| Model | GOLF |
| Kleur | grijs |
| Brandstof | benzine |
| Carrosserie | Stationwagen |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Schakeling | handmatig |
| BPM | € 4.560 |
| Waardetaxatie Indicata | € 6,95 |
| Datum eerste toelating | 15 juli 2004 |
| Datum eerste registratie Nederland | 15 juli 2004 |
| Datum laatste tenaamstelling | 24 januari 2022 |
| APK melddatum | 1 mei 2023 |
| APK vervaldatum | 1 mei 2024 |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| Plaats chassisnummer | r. op schutbord onder motorkap |
| Aantal eigenaren | 3 |
| APK & Eigenarenhistorie | € 6,95 |
| Motorcode | BCB |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1598 cc |
| Max. vermogen | 77 kW / 105 pk |
| Geluidsniveau stationair | 80 dB |
| Geluidsniveau rijdend | 71 dB |
| Brandstofverbruik binnen bebouwde kom | 9,4 l/100km |
| Brandstofverbruik buiten bebouwde kom | 5,6 l/100km |
| Brandstofverbruik gecombineerd (NEDC) | 7,0 l/100km |
| CO2-uitstoot (NEDC) | 168 g/km |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
| Emissiecode | Euro 4 |
| Bijtelling | 22% |
| Tellerstand controle | € 6,95 |
| Gewicht leeg | 1.229 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 1.840 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.200 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 600 kg |
| Lengte | 4.498 mm |
| Breedte | 1.735 mm |
| Hoogte | 1.540 mm |
| Wielbasis | 2.500 mm |
| Bandenmaat (origineel) | 195/65VR15 Prijzen |
| Topsnelheid | 192 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 11,5 s |
| Maximum vermogen | 77 kW / 105 pk |
| Maximum koppel | 148 Nm |
| Draaicirkel | 10,9 m |
| Kogeldruk | 75 kg |
| Dakbelasting | 75 kg |
| Inhoud bagageruimte | 460 - 1470 l |
| Inhoud brandstoftank | 55 l |
| Segment | C |
Loading...
Er is aanvullend een mail gestuurd naar je adres <> met het kentekenrapport als bijlage.
Mocht je geen mail ontvangen hebben, controleer dan de spambox van je
mailaccount.




