BMW X5 xDrive40d High Executive / AUTOMAAT / 7 PERSOONS / PANORAMADAK
- 2011
- 239.094km
- Diesel
- 225kW (306pk)
- automatisch
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
Deze BMW X REIHE is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2013 en is nu 12 jaar en 8 maanden oud. De catalogusprijs inclusief fabrieksopties bedraagt € 95.920 inclusief BTW en BPM. De wielen worden aangedreven door een 306 pk dieselmotor. Het schakelen gaat automatisch. De BMW heeft een topsnelheid van 236 km/h en volgens fabrieksopgave een gemiddeld verbruik van 7,5 l/100 km. De X REIHE is 1.283 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Deze auto heeft momenteel geen geldige APK, een nieuwe keuring is vereist. De auto staat momenteel te koop in Lelystad met een kilometerstand van 189.564 km.
| Status | ok |
| Classificatie | Personenauto |
| Merk | BMW |
| Model | X REIHE |
| Kleur | zwart |
| Brandstof | diesel |
| Carrosserie | Stationwagen |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Schakeling | automatisch |
| BPM | € 23.243 |
| Nieuwprijs | € 95.920 |
| Waardetaxatie Indicata | € 6,95 |
| Datum eerste toelating | 27 september 2013 |
| Datum eerste registratie Nederland | 27 september 2013 |
| Datum laatste tenaamstelling | 23 november 2022 |
| APK melddatum | 8 april 2025 |
| APK vervaldatum | 8 april 2026 |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| Plaats chassisnummer | r. motorruimte |
| Aantal eigenaren | 2 |
| APK & Eigenarenhistorie | € 6,95 |
| Motorcode | N57D30B |
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 2993 cc |
| Max. vermogen | 225 kW / 306 pk |
| Geluidsniveau stationair | 79 dB |
| Geluidsniveau rijdend | 72 dB |
| Brandstofverbruik binnen bebouwde kom | 8,8 l/100km |
| Brandstofverbruik buiten bebouwde kom | 6,8 l/100km |
| Brandstofverbruik gecombineerd (NEDC) | 7,5 l/100km |
| CO2-uitstoot (NEDC) | 198 g/km |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
| Roetuitstoot | 0.5 mg/km |
| Roetfilter | affabriek |
| Emissiecode | Euro 5 |
| Bijtelling | 25% |
| Tellerstand controle | € 6,95 |
| Gewicht leeg | 2.085 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 2.790 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.700 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Lengte | 4.857 mm |
| Breedte | 1.933 mm |
| Hoogte | 1.776 mm |
| Wielbasis | 2.930 mm |
| Bandenmaat (origineel) | 255/55R18 Prijzen |
| Topsnelheid | 236 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 6,6 s |
| Maximum vermogen | 225 kW / 306 pk |
| Maximum koppel | 600 Nm |
| Draaicirkel | 12,8 m |
| Kogeldruk | 140 kg |
| Dakbelasting | 100 kg |
| Inhoud bagageruimte | 620 - 1750 l |
| Inhoud brandstoftank | 85 l |
| Segment | M |
Loading...
Er is aanvullend een mail gestuurd naar je adres <> met het kentekenrapport als bijlage.
Mocht je geen mail ontvangen hebben, controleer dan de spambox van je
mailaccount.




