
- APK historie
- eigenarenhistorie
- WOK: huidige status
- uitgebreide specificaties
- autotests (mits beschikbaar)
- tellerstand controle
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
Deze FIAT PUNTO is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2000 en is nu 25 jaar en 11 maanden oud. De wielen worden aangedreven door een 80 pk benzinemotor. Het schakelen gaat automatisch. De FIAT heeft een topsnelheid van 165 km/h en volgens fabrieksopgave een gemiddeld verbruik van 6,7 l/100 km. De PUNTO is 32 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Het duurt nog 102 dagen voordat de auto APK-gekeurd moet worden.
| Status | ok |
| Classificatie | Personenauto |
| Merk | FIAT |
| Model | PUNTO |
| Kleur | blauw |
| Brandstof | benzine |
| Carrosserie | Hatchback |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Schakeling | automatisch |
| BPM | € 3.173 |
| Datum eerste toelating | 21 juni 2000 |
| Datum eerste registratie Nederland | 21 juni 2000 |
| Datum laatste tenaamstelling | 26 april 2026 |
| APK melddatum | 2 september 2025 |
| APK vervaldatum | 8 september 2026 |
| Plaats chassisnummer | r. op bodemplaat v. r. voorzitting |
| Aantal eigenaren | 1 |
| APK & Eigenarenhistorie | € 6,95 |
| Motorcode | 188A5000 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1242 cc |
| Max. vermogen | 59 kW / 80 pk |
| Geluidsniveau stationair | 77 dB |
| Geluidsniveau rijdend | 72 dB |
| Brandstofverbruik binnen bebouwde kom | 8,7 l/100km |
| Brandstofverbruik buiten bebouwde kom | 5,6 l/100km |
| Brandstofverbruik gecombineerd (NEDC) | 6,7 l/100km |
| CO2-uitstoot (NEDC) | 159 g/km |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
| Emissiecode | Euro 2 |
| Bijtelling | 22% |
| Tellerstand controle | € 6,95 |
| Gewicht leeg | 935 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 1.470 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 400 kg |
| Lengte | 3.800 mm |
| Breedte | 1.660 mm |
| Hoogte | 1.480 mm |
| Wielbasis | 2.460 mm |
| Bandenmaat (origineel) | 165/70TR14 Prijzen |
| Topsnelheid | 165 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 12,6 s |
| Maximum vermogen | 59 kW / 80 pk |
| Maximum koppel | 114 Nm |
| Draaicirkel | 10,5 m |
| Kogeldruk | 60 kg |
| Dakbelasting | 75 kg |
| Inhoud bagageruimte | 264 - 1080 l |
| Inhoud brandstoftank | 47 l |
| Segment | B |
Loading...
Er is aanvullend een mail gestuurd naar je adres <> met het kentekenrapport als bijlage.
Mocht je geen mail ontvangen hebben, controleer dan de spambox van je
mailaccount.

