
Volkswagen Multivan 2.5 TDI 174pk Comfortline (2004)
1De Multivan stamt af van de Transporter-bestelwagen, maar is ingericht als een multifunctionele...
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
Deze VOLKSWAGEN MULTIVAN is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2006 en is nu 20 jaar en 2 maanden oud. De wielen worden aangedreven door een 235 pk benzinemotor. Het schakelen gaat automatisch. De VOLKSWAGEN heeft een topsnelheid van 205 km/h en volgens fabrieksopgave een gemiddeld verbruik van 12,9 l/100 km. De MULTIVAN is 52 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Het duurt nog 278 dagen voordat de auto APK-gekeurd moet worden. De auto staat momenteel te koop in Loenen met een kilometerstand van 212.624 km.
| Status | ok |
| Classificatie | Personenauto |
| Merk | VOLKSWAGEN |
| Model | MULTIVAN |
| Kleur | grijs |
| Brandstof | benzine |
| Carrosserie | Mpv |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
| Aantal wielen | 4 |
| Schakeling | automatisch |
| BPM | € 19.121 |
| Waardetaxatie Indicata | € 6,95 |
| Datum eerste toelating | 29 maart 2006 |
| Datum eerste registratie Nederland | 29 maart 2006 |
| Datum laatste tenaamstelling | 9 april 2026 |
| APK melddatum | 6 maart 2026 |
| APK vervaldatum | 6 maart 2027 |
| Plaats chassisnummer | midden tegen schutbord onder motorkap |
| Aantal eigenaren | 2 |
| APK & Eigenarenhistorie | € 6,95 |
| Motorcode | BKK |
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 3189 cc |
| Max. vermogen | 173 kW / 235 pk |
| Geluidsniveau stationair | 81 dB |
| Geluidsniveau rijdend | 74 dB |
| Brandstofverbruik binnen bebouwde kom | 18,2 l/100km |
| Brandstofverbruik buiten bebouwde kom | 9,9 l/100km |
| Brandstofverbruik gecombineerd (NEDC) | 12,9 l/100km |
| CO2-uitstoot (NEDC) | 310 g/km |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
| Emissiecode | Euro 4 |
| Bijtelling | 22% |
| Tellerstand controle | € 6,95 |
| Gewicht leeg | 2.199 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 3.000 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Lengte | 4.989 mm |
| Breedte | 1.904 mm |
| Hoogte | 1.969 mm |
| Wielbasis | 3.000 mm |
| Bandenmaat (origineel) | 215/65R16 Prijzen |
| Topsnelheid | 205 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 10,5 s |
| Maximum vermogen | 173 kW / 235 pk |
| Maximum koppel | 315 Nm |
| Draaicirkel | 11,9 m |
| Kogeldruk | 100 kg |
| Inhoud brandstoftank | 70 l |
| Segment | N |
Loading...
Er is aanvullend een mail gestuurd naar je adres <> met het kentekenrapport als bijlage.
Mocht je geen mail ontvangen hebben, controleer dan de spambox van je
mailaccount.