Volkswagen Multivan 2.0 Comfortline (2008)

autoreview

Volkswagen Multivan
Volkswagen MultivanVolkswagen MultivanVolkswagen MultivanVolkswagen MultivanVolkswagen MultivanVolkswagen MultivanVolkswagen Multivan - interieurVolkswagen Multivan - interieur

Signalement

UitvoeringMultivan 2.0 Comfortline
Versnellingen5, Handgeschakeld
Bouwjaar2008
Jaar van aanschaf2008
KM-stand laatst30.000 km
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de gedragsregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

  • 30.000 km

We rijden nu al een heel weer tijdje in onze "bus"
Ideaal om een met 9 personen je te verplaatsen.
De motor blijft in deze bus te weinig PK hebben. Maar voor het "huis tuin en keuken gebruik" voldoet hij prima.
Wij zijn er twee jaar mee op vakantie geweest met de caravan erachter en dan merk je dat de bus, power te kort komt.
Frankrijk + Bus + Caravan + 9 personen + Dakkoffer is geen goede combinatie.
Nederland + Bus + Caravan + 9 personen gaat heel goed.
De bus gaat deze week voor zijn lakgarantie naar de garage.
Problemen:
- de airco is momenteel defect iets wat niet binnen 3 jaar mag gebeuren en wordt dus ook deze week gecontroleerd.
- de zijdeur geeft af en toe een storing aan als je door een hobbel rijdt, ook daar zal deze week naar gekeken gaan worden.
Al met al zijn wij heel tevreden over onze bus.

4,0
  • Betrouwbaarheid
    4
  • Prestaties
    3
  • Comfort
    5
  • Kosten
    4
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja

Gerelateerde forum topics

Lezersreacties (0)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.

Reactie verwijderen

Weet je het zeker dat je dit bericht wilt verwijderen?

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens