
- APK historie
- eigenarenhistorie
- WOK: huidige status
- uitgebreide specificaties
- autotests (mits beschikbaar)
- tellerstand controle
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
Deze AUDI 8D A4 is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2000 en is nu 25 jaar en 11 maanden oud. De wielen worden aangedreven door een 101 pk benzinemotor. Het schakelen gaat handmatig. De AUDI heeft een topsnelheid van 190 km/h en volgens fabrieksopgave een gemiddeld verbruik van 8,1 l/100 km. De 8D A4 is 847 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Deze auto heeft momenteel geen geldige APK, een nieuwe keuring is vereist.
| Status | ok |
| Classificatie | Personenauto |
| Merk | AUDI |
| Model | 8D A4 |
| Kleur | blauw |
| Brandstof | benzine |
| Carrosserie | Sedan |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Schakeling | handmatig |
| BPM | € 6.277 |
| Datum eerste toelating | 9 juni 2000 |
| Datum eerste registratie Nederland | 9 juni 2000 |
| Datum laatste tenaamstelling | 2 februari 2024 |
| APK melddatum | 7 juni 2024 |
| APK vervaldatum | 23 juni 2025 |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| Plaats chassisnummer | midden tegen schutbord onder motorkap |
| Aantal eigenaren | 3 |
| APK & Eigenarenhistorie | € 6,95 |
| Motorcode | AHL |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1595 cc |
| Max. vermogen | 74 kW / 101 pk |
| Geluidsniveau stationair | 75 dB |
| Geluidsniveau rijdend | 72 dB |
| Brandstofverbruik binnen bebouwde kom | 11,5 l/100km |
| Brandstofverbruik buiten bebouwde kom | 6,0 l/100km |
| Brandstofverbruik gecombineerd (NEDC) | 8,1 l/100km |
| CO2-uitstoot (NEDC) | 194 g/km |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
| Emissiecode | Euro 2 |
| Bijtelling | 22% |
| Tellerstand controle | € 6,95 |
| Gewicht leeg | 1.175 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 1.720 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.200 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 620 kg |
| Lengte | 4.581 mm |
| Breedte | 1.733 mm |
| Hoogte | 1.418 mm |
| Wielbasis | 2.600 mm |
| Bandenmaat (origineel) | 195/65VR15 Prijzen |
| Topsnelheid | 190 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 11,9 s |
| Maximum vermogen | 74 kW / 101 pk |
| Maximum koppel | 140 Nm |
| Draaicirkel | 11,1 m |
| Kogeldruk | 75 kg |
| Dakbelasting | 75 kg |
| Inhoud bagageruimte | 440 - 720 l |
| Inhoud brandstoftank | 62 l |
| Segment | D |
Loading...
Er is aanvullend een mail gestuurd naar je adres <> met het kentekenrapport als bijlage.
Mocht je geen mail ontvangen hebben, controleer dan de spambox van je
mailaccount.

