
- APK historie
- eigenarenhistorie
- WOK: huidige status
- waardeindicatie Indicata
- uitgebreide specificaties
- autotests (mits beschikbaar)
- tellerstand controle
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
Deze RENAULT LAGUNA is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2006 en is nu 19 jaar en 10 maanden oud. De wielen worden aangedreven door een 135 pk lpgmotor. Het schakelen gaat automatisch. De RENAULT heeft een topsnelheid van 202 km/h en volgens fabrieksopgave een gemiddeld verbruik van 8,6 l/100 km. De LAGUNA is 59 dagen in bezit van de huidige eigenaar. Het duurt nog 285 dagen voordat de auto APK-gekeurd moet worden.
| Status | ok |
| Classificatie | Personenauto |
| Merk | RENAULT |
| Model | LAGUNA |
| Kleur | grijs |
| Brandstof | lpg |
| LPG G3 indicatie | 1 |
| Carrosserie | Hatchback |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Schakeling | automatisch |
| BPM | € 6.804 |
| Waardetaxatie Indicata | € 6,95 |
| Datum eerste toelating | 27 juli 2006 |
| Datum eerste registratie Nederland | 27 juli 2006 |
| Datum laatste tenaamstelling | 1 april 2026 |
| APK melddatum | 9 maart 2026 |
| APK vervaldatum | 12 maart 2027 |
| WAM verzekerd | ja wat kost de verzekering? |
| Plaats chassisnummer | r. tegen schutbord onder motorkap |
| Aantal eigenaren | 1 |
| APK & Eigenarenhistorie | € 6,95 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1998 cc |
| Max. vermogen | 99 kW / 135 pk |
| Geluidsniveau stationair | 83 dB |
| Geluidsniveau rijdend | 73 dB |
| Brandstofverbruik binnen bebouwde kom | 12,2 l/100km |
| Brandstofverbruik buiten bebouwde kom | 6,6 l/100km |
| Brandstofverbruik gecombineerd (NEDC) | 8,6 l/100km |
| CO2-uitstoot (NEDC) | 205 g/km |
| CO2-uitstoot (WLTP) | niet geregistreerd |
| Emissiecode | Euro 4 |
| Bijtelling | 22% |
| Tellerstand controle | € 6,95 |
| Gewicht leeg | 1.332 kg |
| Maximum toelaatbare gewicht | 1.945 kg |
| Voorasdruk | 1.070 kg |
| Achterasdruk | 1.030 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.300 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 650 kg |
| Lengte | 4.598 mm |
| Breedte | 1.774 mm |
| Hoogte | 1.433 mm |
| Wielbasis | 2.740 mm |
| Bandenmaat (origineel) | 205/55R16 Prijzen |
| Topsnelheid | 202 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 12,3 s |
| Maximum vermogen | 99 kW / 135 pk |
| Maximum koppel | 191 Nm |
| Draaicirkel | 10,9 m |
| Kogeldruk | 75 kg |
| Dakbelasting | 80 kg |
| Inhoud bagageruimte | 430 - 1340 l |
| Inhoud brandstoftank | 68 l |
| Segment | D |
Loading...
Er is aanvullend een mail gestuurd naar je adres <> met het kentekenrapport als bijlage.
Mocht je geen mail ontvangen hebben, controleer dan de spambox van je
mailaccount.




