Mitsubishi heeft de Lancer Evo manieren geleerd zodat hij een betaalbaar alternatief kan vormen voor de BMW's M3 en de Audi's S3 van deze wereld. Da's wel een heel ambitieuze doelstelling. Hij kan echter wel op alle fronten z'n landgenoot, de nieuwe Subaru Impreza WRX STi het vuur na aan de schenen leggen. Ook Subaru heeft het met z'n 'rallywapen' ditmaal over een geheel andere boeg gegooid. Tijd dus om opnieuw de krachten te meten.
Verder lezen?
Dit artikel is gratis te downloaden in PDF-formaat. Hiervoor maak je eenmalig een AutoWeek account aan, waarna je onbeperkt uit het AutoWeek archief kunt downloaden.
![Mitsubishi Lancer Station Wagon 1.6 Comfort [ airco,audio,trekhaak ]](https://cdn.autotrack.nl/cdn-cgi/image/width=320/59196080/0-a9ca2b1ed0d6d391c5e16c1c2703fe81.jpg)


