Na de Hyundai Ioniq Electric en de Kona Electric is dit inmiddels de derde volledig elektrische Hyundai in onze duurtestgarage. We nemen je mee in wat we allemaal met deze populaire EV gaan doen.
Signalement
| Merk | Hyundai |
|---|---|
| Model | Ioniq 5 73kWh Lounge |
| Carrosserie | 5-deurs, suv |
| Transmissie | automaat |
| Aandrijving | achterwielaandrijving |
| Nieuwprijs | € 54.705 |
Specificaties
| Brandstof | elektrisch |
|---|---|
| Motor | 1 elektromotor |
| Maximaal vermogen | 160 kW / 217 pk |
| Maximaal koppel | 350 Nm |
| Accu capaciteit (bruto) | 73 kWh |
| Lengte / breedte / hoogte | 4.635 mm / 1.890 mm / 1.605 mm |
| Wielbasis | 3.000 mm |
| Massa leeg | 1.885 kg |
| Laadvermogen | 545 kg |
| Aanhangermassa geremd / ongeremd | 1.600 kg / 750 kg |
| Banden | 255/45R20Prijzen |
| Topsnelheid | 185 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 7,4 s |
| Stroomverbruik (WLTP) | 17,9 kWh/100km |
| CO2-uitstoot (WLTP) | 0 g/km |
| Actieradius (WLTP) | 451 km |








Lezersreacties (89) (gesloten)
De discussie is gesloten.
Reageren is niet meer mogelijk.