Voorproefje van nieuwe Jaguar S-type

Jaguar R-D6
Britse Jaguar-dealers hebben al een voorproefje gekregen van de nieuwe Jaguar S-type. In de Engelse pers wordt verslag gedaan van hoe de nieuwe Jag er uitziet.
Britse Jaguar-dealers hebben al een voorproefje gekregen van de nieuwe Jaguar S-type. In de Engelse pers wordt verslag gedaan van hoe de nieuwe Jag er uitziet.
Zoals al werd gedacht stapt Jaguar voor de nieuwe S-type af van de retro-look. Het nieuwe model krijgt volgens Engelse dealers, die al een blik op de auto hebben mogen werpen, een modern uiterlijk. "Het is totaal anders dan we gewend zijn," aldus een van de handelaren.
De nieuwe S-type krijgt opvallende flanken en lijkt op een vierdeurs coupé. Verder zijn er een opvallend hoge kofferklep en in het oog springende koplampen.
Daarmee moeten we het voorlopig even doen. Nu duurt het wachten nog een jaar. Dan wordt de auto gepresenteerd. In maart 2008 gaat de nieuwe S-type in Groot-Brittannië in de verkoop.

Lezersreacties (0)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.