Volkswagen met Buggy Concept naar Genève

Verleden ontmoet heden

Volkswagen Buggy teaser

Volkswagen laat met een tweetal schetsen weten dat het iets bijzonders meebrengt naar de Autosalon van Genève die in maart zijn poorten opent. Wat te denken van een elektrische Buggy?

Vooral in de jaren zestig en zeventig werden Volkswagens Kever geregeld gebruikt als basis voor een 'Buggy', een voor de stranden en zonnige omgevingen bedoelde auto die door externe bedrijven van een open, veelal uit glasvezel opgetrokken koets was voorzien. Bedrijven als Meyers Manx en Ruska doen ongetwijfeld een belletje rinkelen. Volkswagen stuurt twee schetsen de wereld in waarmee het de komst van een nieuw studiemodel aankondigt dat teruggrijpt op het Buggy-concept.

Geen Kever-techniek ditmaal en ook hoef je geen platform en motoren van de inmiddels uitgezwaaide Beetle te verwachten. Volkswagen zet zijn speelse showauto namelijk op het MEB-platform, de modulaire basis die het gaat gebruiken voor zijn toekomstige elektrische modellen. Inderdaad, ook deze Buggy is volledig elektrisch aangedreven. Volkswagen zegt met het studiemodel onder andere te willen aangeven dat het MEB-platform ook gebruikt kan en misschien wel zal worden voor in kleine serie geproduceerde modellen.

PRIVATE LEASE Volkswagen

Lezersreacties (23)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.