AutoWeek.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Volkswagen laat Viloran zien

Speciaal voor China

Volkswagen Viloran

Grote MPV's zijn in Europa uit de gratie geraakt en dus krijgen auto's als de Sharan hier geen opvolger. In China ziet Volkswagen nog wel heil in een grote MPV-achtige. Het merk brengt in dat land de Viloran op de markt.

De joint-venture SAIC-Volkswagen heeft van de Viloran gedoopte MPV een forse auto gemaakt. De auto strekt zich uit over een afstand van 5,3 meter en daarmee is hij een stuk langer dan de in Nederland van de markt gehaalde Sharan (4,85 meter). Ook oogt de Viloran minder als een personenbus. De met twee schuifdeuren uitgeruste koets oogt relatief laag en doet zelfs enigszins aan die van de Chrysler Pacifica denken. De wielbasis van de Viloran is met 3,18 meter werkelijk gigantisch. Een vergelijking: de wielbasis van een gigant als de Chevrolet Suburban meet 3,3 meter.

Het uiterlijk van de Viloran valt te omschrijven als ingetogen. Aan de achterkant zien we een chroomstrip die optisch doorloopt in de achterlichtunits. Op de foto's is ook iets van het interieur te zien. Ogenschijnlijk komt er een uitvoering met twee losse zetels op de tweede zitrij. Die stoelen zien er met hun stiksels en leren bekleding in ieder geval comfortabel uit.

De Viloran maakt gebruik van het MQB-platform en krijgt een 2.0 TSI onder de kap, een machine die in diverse vermogensvarianten beschikbaar komt. Schakelen gaat in alle gevallen met een DSG7-transmissie. Meer informatie volgt spoedig.

 

PRIVATE LEASE Volkswagen

Lezersreacties (30)

Reageren