AutoWeek.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Verkoop Peugeot/Citroën omhoog
Winst geheel voor rekening van Peugeot
40
Het Franse autoconcern PSA Peugeot Citroën heeft in 2016 meer auto's weten te verkopen. Wereldwijd nam de verkoop met 5,8 procent toe tot ruim 3,1 miljoen voertuigen.
Het is het derde jaar op rij dat het bedrijf zijn verkoopcijfers weet te verhogen. De groei komt geheel voor rekening van het merk Peugeot, dat de verkoop met meer dan 12 procent zag stijgen. Bij Citroën en het luxemerk DS daalden de verkopen juist.
Op de Europese markt klom de totale afzet met 3,6 procent tot 1,93 miljoen auto's, onder meer dankzij de nieuwe Peugeot 2008. Verder zag het bedrijf de verkoop in het Midden-Oosten en Afrika verdubbelen, terwijl de verkoopcijfers in China daalden.
Ontdek deze auto's in de occasionvergelijker

Peugeot 207 CC 1.6 VTi Roland Garros
- 2008
- 232.232 km
€ 4.450

Peugeot 2008 GT | Active Safety Brake met camera en radar (automatisch noodremsysteem) met Distance Alert (waarschuwing dreigende aanrijding) | Advanced Active Safety Brake met camera en radar | Climate Control
- 2026
- 10 km
€ 39.950

Peugeot 3008 GT Exclusive | Adaptieve cruise control met Stop&Go functie | Elektrische parkeerrem | Extra getinte achterste zijruiten en achterruit
- 2026
- 10 km
€ 52.740
PRIVATE LEASE Peugeot
Lees ook
Nieuws

Peugeot 306 Cabrio van nog geen €3.000 is leuk voor wie wél een cabrio wil - Liefhebber Gezocht
Nieuws

Peugeot 208 en 2008 ook weer met doodgewone benzinemotor
Op Zoek Naar

Ze zijn niet mooi en uit de gratie maar daardoor kun je nu wel voor €3.000 lente vieren

Peugeot 4007 2.2 HDi – 2008 – 503.295 km - Klokje rond
Nieuws



