Morgan Motor Company viert dit jaar de 35ste verjaardag van zijn beroemde Plus 8 sportwagen met de bouw van een speciale gelimiteerde editie.
In 1962 lanceerde Morgan de Plus 8 en sinds die tijd zijn er 6000 van gebouwd, die trouwens bijna allemaal nog bereden worden. Om de 35ste verjaardag van de Plus 8 te vieren, bouwt Morgan een Anniversary Edition. Onder de kap staat een vierliter Land Rover V8 en binnenin is de Plus 8 voorzien van tal van speciale accessoires. Omdat de productie van de Plus 8 in de eerste helft van volgend jaar zal worden gestaakt, zal de verjaardagseditie speciaal voor Morgan-fans verzamelaarswaarde krijgen.
In de Engelse Malvern Link-fabriek wordt de Plus 8 Anniversary Edition gebouwd in een gelimiteerde oplage van 85 exemplaren voor de Europese markt, terwijl er nog eens honderd exemplaren naar Amerika worden geëxporteerd.
Morgan Motor Company viert dit jaar de 35ste verjaardag van zijn beroemde Plus 8 sportwagen met de bouw van een speciale gelimiteerde editie.
Plaats een reactie
