AutoWeek.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
VDL gaat auto's ombouwen tot politiewagens
1.250 keer B-klasse
49
VDL heeft een omvangrijke opdracht van Mercedes-Benz binnengesleept. De Eindhovense onderneming gaat helpen bij het ombouwen van zeker 1.250 voertuigen tot surveillanceauto's. De politie stuurt de auto's vanaf volgend jaar de weg op, ter vervanging van de huidige Volkswagens Touran.
De voertuigen krijgen onder meer licht- en geluidsinstallaties, bestickering en communicatie- en navigatieapparatuur. In eerste instantie gaat het om 875 voertuigen. Voor de resterende 375 auto's die elders onder handen worden genomen, levert VDL meerdere onderdelen. Het aantal auto's dat wordt omgebouwd, kan nog verder oplopen. De maximale looptijd van het contract is zeven jaar.
De VDL Groep houdt zich al decennia bezig met de ontwikkeling, productie en verkoop van halffabrikaten voor en de ombouw van autobussen en personenauto's. Het is niet voor het eerst dat VDL met wagens van de politie aan de slag gaat. Zo werkt het bedrijf momenteel aan de ombouw van de eerste van in totaal 256 ME-bussen.
Lees ook
Nieuws
Voyah Courage: vanaf €45.000 en standaard stampvol
Volkswagen Golf GTI Edition 50 : ‘Tijd op Nordschleife zou nog 2 tot 3 seconden sneller kunnen’
Nieuws
Deze Volkswagen Polo moet gered worden - Liefhebber Gezocht
Nieuws
’90 procent gemeenten gebruikt verouderde parkeernorm’
Nieuws