'Urus wordt goedkoopste Lamborghini'
Althans, dat meldt Car Magazine. Volgens de Engelsen komt de Urus in 2016 op de markt en dan krijgt de auto een prijskaartje mee dat ongeveer 20.000 euro lager ligt dan dat van de huidige instapper, de Gallardo. Dat betekent een prijs van ongeveer 170.000 euro, exclusief belastingen.
Lamborghini wil op jaarbasis 3.000 exemplaren van de Urus bouwen. De SUV komt op het nieuwe MLBevo-platform van de Volkswagen Group te staan, dat ook de basis zal vormen van de Bentley SUV ('Falcon') en nieuwe generaties van de Porsche Cayenne, Volkswagen Touareg en Audi Q7. Onder de kap van de Lamborghini komt een V8 biturbo met een vermogen van ongeveer 600 pk te liggen.
De Nederlandse importeur meldt op dit moment nog geen informatie over de Urus te hebben en kan onze berichtgeving dus bevestigen noch ontkennen.
Had je deze auto's al gezien?

Lamborghini Urus 4.0 V8 Keramisch Pano B&O Leder BTW Lamborghini Urus 4.0 V8 Keramisch Pano B&O Leder
- 2022
- 84.129 km

Lamborghini Urus 4.0 V8 | Head-up Display | Pano | B&O | ACC I Massage I
- 2019
- 54.567 km

Lamborghini Urus 4.0 V8 |PANO|B&O|CERAMIC|FABRIEKSGARANTIE|HUD|MASSAGE
- 2021
- 54.510 km