Tweede Fiat 500 voor de helft van de prijs
Fiat stunt met 500 Hybrid
Het uit de Verenigde Staten overgewaaide Black Friday gaat hand in hand met grote kortingen op producten. Fiat stunt op bijzondere wijze mee met de 500. Wie twee nieuwe Fiats 500 Hybrid bestelt, krijgt de tweede namelijk voor de helft van de prijs.
Fiat heeft deze hele week de 500 Hybrid in de Black Friday-actiebak liggen. Vanaf vandaag tot en met 26 november (Black Friday) krijg je de tweede Fiat 500 Hybrid namelijk voor de halve prijs als ware het een pak yoghurt of boter in de supermarkt.
De opvallende prijsstunt van de Nederlandse Fiat-importeur geldt alleen voor de 500 Hybrid en dus niet voor de volledig elektrische Fiat 500e. Om in aanmerking te komen voor de fikse korting moeten de 500's Hybrid wel bij een officiële Fiat-dealer gelijktijdig worden besteld. Feitelijk krijg je op elke van de twee bestelde 500's Hybrid 25 procent korting op de aankoopprijs. De actie geldt vanaf maandag 22 november 09:00 tot en met vrijdag 26 november 18:00.
De Fiat 500 Hybrid heeft een vanafprijs van €16.050 en heeft in alle gevallen een 70 pk en 92 Nm sterke 1.0 driecilinder die de auto in 13,8 tellen op 100 km/h brengt. Zijn topsnelheid bedraagt 167 km/h. Fiat levert de 500 Hybrid niet alleen als dichte Berlina, maar ook als Cabrio met een ver naar achteren te openen roldak.