AutoWeek.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Toyota RAV4 voor Los Angeles al op het net
19
Het concurrentieveld in het segment van de midi-SUV's wordt weer een stukje sterker. Toyota heeft z'n nieuwe RAV4 namelijk af. De auto blijft een van de belangrijkste primeurs van de LA Auto Show, maar de verrassing is er dan voor ons al af. Dit zijn namelijk de eerste beelden!
De beelden doken op op de website Carstyleblog. We zien een auto die duidelijk aansluit op het nieuwe familiegezicht van Toyota, dat z'n intrede deed op de Yaris. Ook de nieuwe Auris heeft een front dat hier goed op aansluit.
Wat betreft de motoriseringen is er nog niets definitiefs bekend. We hebben het sterke vermoeden dat Toyota het gewoon bij viercilinders houdt, benzine- en dieselmotoren. Wel is het mogelijk dat het Japanse merk de introductie van de nieuwe generatie aangrijpt om een hybride versie te brengen.
De nieuwe RAV4 beleeft woensdag z'n debuut op de persdag van de LA Auto Show. In de eerste helft van 2013 verwachten we 'm bij de Nederlandse dealers.
Ontdek deze auto's in de occasionvergelijker

Toyota RAV4 2.5 Plug-in Hybrid 306pk CVT AWD Bi-Tone Plus bij Toyota specialist
- 2020
- 66.766 km
€ 37.450

Toyota RAV4 2.5 Hybrid AWD DYNAMIC LED TREKHAAK KEYLESS ALL-SEASONS MAVI CAMERA PARK.SENSOREN PRIVACY GLASS EL-A.KLEP
- 2020
- 93.555 km
€ 28.900

Toyota RAV4 2.5 Hybrid AWD Dynamic | Navigatie | Trekhaak
- 2020
- 36.961 km
€ 33.899
Lees ook
Nieuws

Ook de nieuwe Plug-in hybride Suzuki Across is een Toyota RAV4
Nieuws

Aantal autodiefstallen in 2025 met bijna een kwart gestegen
Nieuws

Prijzen nieuwe Toyota RAV4: plug-in hybride SUV met 100 kilometer elektrisch bereik
Nieuws

Toyota RAV4 verslaat Tesla Model Y en is populairste auto ter wereld
Nieuws
