AutoWeek.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
'Top Peugeot akkoord met aandelenuitgifte'
36
Het bestuur van de Franse autofabrikant PSA Peugeot heeft dinsdag groen licht gegeven voor een aandelenuitgifte waardoor de Franse staat en de Chinese branchegenoot Dongfeng als nieuwe aandeelhouders instappen.
Dat meldden zakenkrant Financial Times (FT) en persbureau Bloomberg op gezag van ingewijden.
De overeenkomst wordt naar verwachting woensdag officieel wereldkundig gemaakt, tegelijk met de jaarresultaten van Peugeot. De aandelenuitgifte moet 3 miljard euro opleveren voor het verlieslatende bedrijf. Daarvan nemen de Franse overheid en Dongfeng ieder 800 miljoen euro voor hun rekening.
PRIVATE LEASE Peugeot
Ontdek deze occasions: had je ze al gezien?

Peugeot 2008 1.2 PureTech Active Airco, PDC achter, Pano, trekhaak
- 2016
- 141.510 km
€ 8.950

Peugeot 5008 1.2 PureTech 7 Pers. Blue Lease Active 131pk Automaat / Cruise Control / Navigatie
- 2021
- 126.738 km
€ 17.950

Peugeot 208 1.2 PureTech Allure Pack | Camera | Apple Carplay/Android Auto | Navigatie | Keyless start | Keyless Entry
- 2021
- 69.000 km
€ 16.995
Lees ook
Op Zoek Naar

Nuchter het nieuwe jaar in met een tweedehands stationwagon van €14.500
Vergelijkende test

De Renault Espace is zuiniger en sterker dan de Peugeot 5008 en wint toch niet zomaar
Achtergrond

Nu ondenkbaar, toen kon het nog: Break kwam bij Peugeot 306 pas na 4 jaar
Achtergrond

Deze SUV’s en cross-overs worden 10 jaar maar hun populariteit maakt ze behoorlijk duur
Nieuws




