Tolbadges voor Franse tolpoort razend populair

A1 Frankrijk - foto ANP
In juni introduceerden zowel de ANWB als Blij dat ik Rij de tolbadges waarmee de Nederlandse vakantieganger sneller langs de Franse tolpoortjes kan. De tijdbesparende badges blijken niet aan te slepen.

Wachten voor de tolpoortjes van de Franse peages is nu niet bepaald het leukste deel van de vakantie. Zo nu en dan sta je minutenlang in de brandende zon te wachten en met een beetje pech heb je de auto in de verkeerde rij geparkeerd. Met de vorige maand gepresenteerde tolbadges kun je jezelf wat tijd en moeite besparen, nu blijken een hoop Nederlanders daarvoor gevallen te zijn.

De ANWB zou zelfs door z'n voorraad tolbadges heen zijn. Blij dat ik Rij biedt de apparaatjes online aan. Het prijskaartje voor de badge bedraagt € 11, de tarieven zijn verder gelijk aan de reguliere kosten van de peages. Wie de badge aan z'n auto heeft hangen en langs de tolpoortjes gaat, krijgt aan het eind van de maand een factuur op de mat. Wie nog naar Frankrijk gaat: grijp je kans!

Lezersreacties (19)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.