Op 12 januari slaat Autosport International zijn poorten open. Tesla-fanaten en raceliefhebbers kunnen er de raceversie van de Tesla Model S van dichtbij bewonderen.
Tussen 12 en 15 januari vindt in Birmingham Autosport International plaats, aan autoshow vol nieuwe én oude racers. Tesla-liefhebbers opgelet: er zal een omgebouwde Model S te vinden zijn, een auto waarmee volgend jaar tijdens het Electric GT Championship geracet gaat worden.
De racer is gebaseerd op de Model S P85+. Mogelijkerwijs wordt in het volgende seizoen een Model S P100 ingezet. Het elektrische kampioenschap vindt plaats op zeven circuits, waaronder het circuit in Assen en de Nürburgring. In totaal doen 20 coureurs mee aan het evenement.
25
Bekijk reacties


![Tesla Model S Long Range 100kWh AWD FACELIFT [ AUTOPILOT+LUCHTVERING+YOKE+19 INCH ]](https://cdn.autotrack.nl/cdn-cgi/image/width=320/59727673/0-302819d7b39a530bbb96e0a0fa016477.jpg)



