Tata Indigo wordt 'Streetwise'

Tata Indigo Advent

Het Indiase merk Tata had op de Autosalon van Genève de Indigo Advent als noviteit. Het is een SUV-achtige auto op basis van de Indigo stationwagen.

Het Indiase merk Tata had op de Autosalon van Genève de Indigo Advent als noviteit. Het is een SUV-achtige auto op basis van de Indigo stationwagen.
De hatchbackversie van de Tata Indigo wordt sinds kort in Europa als CityRover aan de man gebracht. Tata maakt echter ook nog een stationwagen- en een sedan-uitvoering van de kleine Indigo. Nu is daar dus de 'Advent'-versie bijgekomen op basis van die station. Of om in Roverterminologie te blijven: een Streetwise-versie.
Tata ziet de Advent zelf als alternatief voor een grote SUV. 'Hij heeft de rij-eigenschappen van een personenauto, de ruimte van een MPV en het uiterlijk van een SUV', aldus de fabrikant.
Op Genève liet Tata ook een sportieve versie van de 5-deurs Indigo zien. Daarmee wil India's bestverkochte automerk voet aan de grond krijgen in Europa. Op sommige Europese markten komen de Indigo hatchback en stationwagen later dit jaar op de markt.

Lezersreacties (0)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.