Stylingstudie van Nissan
Nissan presenteert in Genève de Evalia concept car, waarmee al wat stylingelementen worden vrijgegeven voor de volgende generatie Almera.
Nissan breekt met de Evalia concept car een beetje met de traditie van de afgelopen jaren. De concept cars die we hebben gezien, stonden dicht bij de realiteit. Zo was de Fusion echt de nieuwe Primera.
Anders ligt dat dus met de Evalia. Hij geeft nog niet aan hoe de nieuwe generatie Almera eruit gaat zien. Het duurt dan ook nog wel even voordat die gepresenteerd zal worden. We verwachten dat dat niet vóór 2005 zal gebeuren, over twee jaar dus. Wél zullen we dan een aantal stylingdetails terug zien die Nissan nu in de Evalia heeft verwerkt.
Zoals de vorm van de koplampen en de achterlichten. Maar die sluiten natuurlijk al heel goed aan bij het beeld dat we kennen van de nieuwe Nissan 350Z en de Murano crossover (AutoWeek no. 10).
De Evalia heeft naar achterportieren die eerst even naar buiten scharnieren en vervolgens openschuiven. Dat is leuk
voor een concept car, maar praktisch onhaalbaar voor een auto uit de klasse van de Almera. Net zoals de 99 metalen bolletjes op de laadvloer, die het inladen en verschuiven, verrollen kunnen we beter zeggen, heel gemakkelijk maken. Misschien dat het met 10 van die rolbolletjes ook goed gaat en dan zien we ze toch nog terug!
PRIVATE LEASE Nissan
Ontdek deze occasions: had je ze al gezien?

Nissan Qashqai 1.2 Tekna + 360°Cam Leder Stoelverw. Pano.dak BOSE
- 2018
- 125.627 km

Nissan Qashqai 1.3 DIG-T Aut. Premium Edition LEER/360CAM/PANODAK/19"LMV!
- 2021
- 85.259 km

Nissan NV200 Optima 40 kWh|NAP|achteruitrijcamera|cruise control|airconditioning|trekhaak|dubbele schuifdeuren
- 2020
- 41.369 km
Lees ook

'Nissan overweegt Chinese modellen als redding voor Europa'

'Het defect aan mijn Nissan Leaf kost €4.000 en de online en schriftelijke garantie verschillen'

Elektrische Nissan Ariya kan dankzij Nederlands bedrijf zonder stekker bijladen

In deze occasions zit je hoog en droog voor maximaal €14.000

