Spyker verwacht winst

Spyker

In 2006 heeft Spyker de productie bijna verdubbeld. Daarom verwacht de sportautobouwer uit Zeewolde dit jaar winst te maken.

In 2006 heeft Spyker de productie bijna verdubbeld. Daarom verwacht de sportautobouwer uit Zeewolde dit jaar winst te maken.
Voor het jaar 2006 had Spyker honderd auto's begroot. Het productie-aantal is blijven hangen op 94. Een flinke verbetering in vergelijking met 2005, toen er 48 Spykers werden gebouwd. Spyker verwacht 2006 met zwarte cijfers te kunnen afsluiten, ondanks dat in het eerste halfjaar nog een verlies werd geboekt van 1,1 miljoen euro.
Aan het einde van 2006 had Spyker 326 orders in de portefeuille. Aan het einde van 2005 waren dat er 191. In september kocht het bedrijf het Midland Formule 1-team dat werd omgedoopt tot Spyker. Daarmee wil men de naamsbekendheid vergroten en op die manier de productie uitbreiden.

Lezersreacties (0)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.