Spyker brengt Venator Spyder naar Pebble Beach

Spyker Venator Spyder Concept

Op het jaarlijkse Pebble Beach-evenement tonen de meest begeerlijke merken hun laatste designtechnische hoogstandjes. Ons eigen Spyker zal een dakloze versie van de B6 Venator op het kortgeknipte gras parkeren.

Spyker zal een B6 Venator meebrengen naar Pebble Beach waar het dakje van is verwijderd. Het apparaat, voorlopig een studiemodel, wordt dan ook heel netjes Spyker B6 Venator Spyder Concept gedoopt. Een hele mond vol. Op 16 augustus zal vroeg in de ochtend het doek van de auto worden af getrokken, en dat is dan ook de enige informatie die we voorlopig kunnen brengen.

De auto, gebaseerd op een Artega, hebben we mét dak al eerder gezien. Over de exacte specificaties tasten we nog een beetje in het duister, maar volgens Victor Muller moet -ie de Porsche 911 alle hoeken van de kamer gaan laten zien. Onder de kap ligt een 375 pk sterke V6. Hoe rap de Venator daarmee om kan gaan is nog niet bekend. Wél moet-ie volgend jaar al in productie gaan en gaat hij tussen de 125.000 en 150.000 euro kosten

Lezersreacties (33)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.