Spyker brengt GT2R naar de straat

Spyker C8 Laviolette LM85

In een sterk deelnemersveld met Porsches en Ferrari's staat Spyker in het LeMans-kampioenschap nog altijd dapper z'n mannetje. Daarom komt er nu als eerbetoon een straatversie van de raceauto: de C8 Laviolette LM85.

De LM85 heeft een 4,2-liter V8 van Audi aan boord, goed voor een vermogen van 400 pk. Het blok is gekoppeld aan een handgeschakelde zesbak van Getrag en een Drexler sperdifferentieel. Het eerbetoon aan de GT2R-raceauto bestaat uit intensief gebruik van aluminium en andere lichtgewicht materialen, een carrosserie in de LeMans-kleuren en een koolstofvezel achterspoiler. Achter de zwarte lichtgewicht velgen bevinden zich remklauwen van specialist AP.
Binnenin zijn er zwart leder en alcantara met oranje stiksels. Spyker bouwt maximaal 24 stuks van de speciale C8. Iedere koper krijgt een Spyker-horloge met een oranje band van krokodillenleder. De auto maakt z'n publieksdebuut op de Autoshow van Djedda, die op 27 oktober z'n deuren opent. Wat al deze exclusiviteit moet kosten, is nog niet bekend.

Lezersreacties (21)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.