We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Seat heeft een sportpakket voor de nieuwe Leon in het programma genomen. De aerodynamic kit is geïnspireerd op de race-Leon die deelneemt aan het WTCC.
Seat heeft een sportpakket voor de nieuwe Leon in het programma genomen. De aerodynamic kit is geïnspireerd op de race-Leon die deelneemt aan het WTCC.
De aerodynamic kit bestaat uit een speciale voor- en achterbumper, zijskirts en een dakspoiler. Verder kan er worden gekozen voor een centraal geplaatste uitlaat of een uitlaatpijp aan de linker- en rechterkant van de bumper.
Samen met wielenspecialist BBS zijn 18 inch velgen ontwikkeld. Die kosten in een matte uitvoering 229 euro per stuk en in de gepolijste versie 239 euro. De verschillende onderdelen van de aerodynamic kit zijn ook afzonderlijk te bestellen. Aan het eind van het jaar zijn de prijzen bekend.