Ferrari gaat de laatst geproduceerde F430 veilen ten bate van de slachtoffers van de wederopbouw van de Abruzzo-regio, die onlangs is getroffen door een aardbeving.
Ferrari veilt komende zondag de laatst te produceren F430. De opbrengst wordt gebruikt voor de wederopbouw van de regio Abruzzo, die op 6 april is getroffen door een aardbeving. De laatste F430 komt volgens Ferrari 'tegen het einde van dit jaar' uit de fabriek.
De F430 krijgt een twotone carrosserie in de kleuren van de stad Aquila, die het meest getroffen werd. De auto wordt geleverd met een certificaat dat is ondertekend door Luca di Montezemolo en ook is er een gedenkplaat ter ere van de donatie.
De koper wordt uitgenodigd in Maranello om de definitieve specificaties samen te stellen en Ferrari heeft beloofd dat daarvoor ook de speciale Carrozzeria Scaglietti-catalogus opengaat.
32
Bekijk reacties



