Sky View voor Bugatti Chiron

Optioneel tweeledig glazen dak

Bugatti Chiron Sky View
Bugatti heeft een nieuwe optie toegevoegd aan de leveringslijst van de Chiron. De exclusieve hypercar is vanaf heden met het Sky View-dak te krijgen.

Chiron-eigenaren die graag iets meekrijgt van de hemel waar hij met een noodgang onderdoor dendert, kunnen vanaf nu opteren voor de Sky View-optie. Wie die optie aanvinkt, krijgt twee glazen panelen in het dak van de Chiron gemonteerd, exemplaren die ieder 65 centimeter lang en 44 centimeter breed.

Volgens Bugatti is het gebruikte glas flinterdun, ondanks dat het is opgebouwd uit vier lagen. Bugatti belooft een laag die het geluid van de rijwind buiten houdt en een laag die zowel UVA- als UVB-straling weert. De Chirons met Sky View boeten volgens Bugatti niet aan stijfheid in. Bijkomend voordeel van de panelen: de inzittenden hebben 2,7 centimeter meer hoofdruimte.

Tijdens de Monterey Car Week die eind volgende maand in de Amerikaanse staat Californië plaatsvindt, wordt de nieuwe optie officieel gepresenteerd.

Lezersreacties (25)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.