AutoWeek.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Skoda Superb ook uit Rusland
6
Skoda verwacht dat de nieuwe Superb stukken beter gaat verkopen dan de vorige generatie. Vandaar dat het Tsjechische merk de productie ook buiten de landsgrenzen wil laten plaatsvinden.
Automotive News meldt namelijk dat Skoda een deel van de Superbs uit de Volkswagen-fabriek in het Russische Kaluga (afbeelding) gaat rollen. Op dit moment bouwt de Volkswagen Groep in Kaluga de Volkswagen Passat en de Skoda Octavia. Behalve de Superb gaat Skoda ook de Fabia en een auto voor het A-segment in Kaluga bouwen.
De Russische fabriek opende in november vorig jaar z'n poorten. Dit jaar verwacht Volkswagen 66.000 auto's in Kaluga (150 kilometer van Moskou) te fabriceren, in 2009 moet dit getal stijgen naar 150.000 stuks.
De Russische fabriek opende in november vorig jaar z'n poorten. Dit jaar verwacht Volkswagen 66.000 auto's in Kaluga (150 kilometer van Moskou) te fabriceren, in 2009 moet dit getal stijgen naar 150.000 stuks.
Had je deze auto's al gezien?

Skoda Superb Combi 2.0 TSI 4x4 DSG 280 pk PANO LEER CAMERA PDC CRUISE STOELVE. VOL OPTIES
- 2018
- 107.729 km
€ 29.500

Skoda Superb Combi 1.4 TSI iV Laurin & Klement 218 PK PHEV, Leder, Panoramadak, Trekhaak, DCC,
- 2022
- 75.820 km
€ 29.950

Skoda Superb Combi 1.5 TSI ACT Sportline Climat, Navi, Camera, Memory, LM..
- 2019
- 153.175 km
€ 18.800
Lees ook
Skoda Superb Combi 2.0 TDI - 2013 - 460.635 km - Klokje rond
Nieuws
Skoda Superb door studenten omgetoverd tot pick-up
Hybride auto's
Dit zijn de beste plug-in hybride auto’s tot €45.000
Nieuws
Skoda Superb Hatchback met 136 kilometer elektrisch bereik is slim geprijsd
Achtergrond