AutoWeek.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
SEM DX7: Chinese SUV met Italiaanse kruiden
15
Het Chinese South East Motor heeft het doek getrokken van de DX7: een SUV die door niemand minder dan Pininfarina op papier is gezet.
South East Motor (SEM) heeft een nieuwe SUV gepresenteerd, die door het Italiaanse designhuis Pininfarina is getekend. De 'eerste Chinese SUV met Italiaanse flair' is DX7 gedoopt.
Specificaties hebben de Chinezen nog niet gepresenteerd. Wel zegt SEM dat de DX7 is afgeladen met veiligheidssystemen. Verder beschikt hij over een automatisch parkeersysteem, een elektrisch te openen achterklep, een glazen schuifbaar panoramadak: het zit er allemaal op. Centraal op het dashboard vinden we een fors multimediascherm en het geheel oogt eigenlijk niet verkeerd. SEM schrijft in het persbericht dat de DX7 voldoet aan alle in de Verenigde Staten geldende veiligheidseisen, iets dat er mogelijk op wijst dat SEM de kolos naar dat land wil verschepen.
Lees ook
Designdrive BMW 6-serie E24: waarom dit de ultieme sharknose en een designicoon is
Autotest
Praktijkervaring BMW Z4 (E89): klapdak last of gemak?
Autotest
Test: Volvo EM90 - gevalletje hygge meets hightech
Achtergrond
Auto's stukmaken zodat jij dat niet hoeft te doen
Koopgids